Бути красивим – значить бути здоровим: декілька слів про сучасні тенденції в пластичній хірургії

Бути красивим – значить бути здоровим: декілька слів про сучасні тенденції в пластичній хірургії

Пластичний хірург
14 років медичного стажу

Природа людини гармонійна. Тому приваблива зовнішність часто свідчить про здоров’я всього організму. Якщо ж система працює неправильно, збій може викликати зміни стану шкіри, пропорцій і розмірів тіла. Сучасні тенденції розвитку пластичної хірургії схиляються до того, що підходити до вирішення проблем зовнішності потрібно комплексно. Це підвищить ефективність корекції, допоможе закріпити отриманий позитивний результат, зможе зробити його постійним.

Дуже часто пацієнти, які мають проблеми естетичного характеру, вроджені або набуті дефекти зовнішності, БОЯТЬСЯ звертатися до пластичного хірурга. Коли починаєш шукати причину страху, виявляється, що винуватцями є супутні захворювання, які можуть бути перешкодою на шляху до бажаного результату. Далеко не всі пацієнти знають, що на сьогоднішній день ВЖЕ ІСНУЄ МОЖЛИВІСТЬ підходити до таких питань комплексно. Адже багато проблем можна вирішувати одночасно і більш комфортно для пацієнта, витрачаючи набагато менше часу і сил для відновлення.

В останні декілька років кількість пацієнтів з поєднаними (не одним, а декількома) захворюваннями і проблемами зовнішності виросло в декілька разів, для порівняння дивіться загальну статистику по пластичним операціям. Наша клініка експертного класу підходить до рішень складних пластичних операцій завжди широкопрофільно.

До рішення проблеми підключені кращі спеціалісти, які, працюючи як єдине ціле, допомагають пластичному хірургу на вищому рівні виконати поставлену задачу. В нашій команді працюють тільки професійні спеціалісти.

 • Загальні хірурги. Разом з ними ми виконуємо такі поєднані операції як: усунення гриж і післяродових деформацій живота, видалення жовчного міхура при жовчнокам’яній хворобі і виконання абдомінопластики для усунення «відвислого» живота.
 • Судинні хірурги. Багато пластичних операцій виконуються одночасно з оперативним лікуванням варикозної хвороби нижніх кінцівок.
 • Щелепно-лицеві хірурги. Сумісна робота у нас направлена на виправлення важких вроджених і набутих деформацій скелету обличчя (мікрогнатія, порушення зубного прикусу, асиметрія скелету обличчя, вроджена відсутність вуха, посттравматичні деформації носу, обличчя). NEW!!! Для проведення складних щелепно-лицевих операцій ми впровадили інноваційну методику використання 3D принтера. Тепер відсутнє вухо, частина підборіддя або вилична кістка відтворюються в реальному розмірі і формі відповідно до Вашого лицевого скелету.
 • ЛОР спеціалісти. Дуже часто ринопластика виконується з ЛОР втручаннями. Це необхідно, коли є порушення носового дихання при викривленій носовій перегородці, гіпертрофії носових раковин, кістковому гребні порожнини носа.
 • Мамологи. Сьогодні техніка повного видалення грудей у жінок з онкологічними захворюваннями відійшла у минуле. В клініці розроблена методика одномоментних операцій мамолога-онколога і пластичного хірурга. Результатом такої роботи є повне усунення пухлинних захворювань молочної залози зі збереженням об’єму, форми грудей, сосків та ареол. При запущених онкологічних захворюваннях, коли тканину грудей залишити неможливо, існує інша реконструктивна техніка, в результаті якої відновлюється форма і об’єм молочної залози, а також сосок і ареола. І жінка завжди залишається жіночною!!!
 • Гінекологи. Часто працюють разом з пластичними хірургами при корекції післяродових змін, розтягненнях родових шляхів і статевих органів.
Безумовно, все починається з консультації і правильного передопераційного обстеження, яке в клініці Ви зможете пройти за декілька днів. Стандартне передопераційне обстеження можна зробити навіть за декілька годин.

В клініці своя власна лабораторія і діагностичне відділення, де розгорнуто і експертно виконуються:

 • Всі лабораторні дослідження (аналізи крові, сечі, онкомаркери, маркери інфекційних захворювань, захворювань щитоподібної залози, діагностика вагітності і т.д.) в стандартному і прискореному режимі CITO!;
 • Цитологічні дослідження (дослідження клітин при пункції пухлин молочних залоз, щитоподібної залози, пухлин м’яких тканин);
 • Електрокардіографія;
 • Рентген легень;
 • Ультразвукова діагностика внутрішніх органів і м’яких тканин, в тому числі ЕЛАСТОГРАФІЯ (яка дозволяє побачити пухлину до 1,0 см);
 • Комп’ютерна томографія;
 • Мамографія.
Існує декілька програм комплексного обстеження, направленого на виявлення онкологічних захворювань, цукрового діабету, метаболічних порушень.

Ми практикуємо як експрес-програми для занятих людей, так і розширені, при яких проводиться дуже детальна діагностика всіх органів та систем.

Головне в комплексному підході те, що тільки він дозволяє на вищому рівні усунути причину дискомфорту і хвороби. А це значить, що вирішивши проблему один раз, ви не будете повертатися до неї знову. Ми створені, щоб бути гармонійними, а значить – бути здоровими і красивими, щоб любити життя і в повній мірі насолоджуватися ним.

Відгуки про фахівця

Добрий день всім!                                                       Хочу поділитися свіжими емоціями після операції по зменшенню грудей. Незабутньо то, що я познайомилася з чудовим хірургом з «золотими» руками і талантом скульптора :) Ольгою Володимирівною. Вона просто добрий чарівник :) і дуже красива жінка. Ольга Володимирівна і її команда завжди були на зв'язку - і за плановими питаннями, і за додатковими, за що їй величезне спасибі. Мені весь час було дуже спокійно :)

Клініка Оберіг чудова: все пройшло дуже комфортно! Дякую за якісний сервіс і уважне ставлення до пацієнта :)

6 розмір я змінила на 4-й. Якщо коротко по отриманому результату, то «рада» це не те слово, а «спасибі» не описує мого спектра емоцій. Права лопатка, центр спини, коміркова зона зовсім вже не болять - а я 8+ років то пила знеболюючі, то відвідувала масажі. Відновилася досить швидко - 5 тижнів після операції, і я вже змогла підбирати собі білизну і займатися легким спортом. Ходжу тепер з піднятим носом :) - велика вага вниз вже не тягне.

При необхідності, абсолютно без коливань, із задоволенням звернуся знову до неї. Бажаю їй частіше і нас і себе радувати!

З повагою, Олена.

Олена