• Головна
  • Блог
  • Додаткові 2000 кроків знижують ризик серцево-судинних захворювань

Додаткові 2000 кроків знижують ризик серцево-судинних захворювань

За даними Центрів з контролю і профілактики захворювань США (CDC), порушення толерантності до глюкози - передвісник цукрового діабету 2 типу - спостерігається у 79 млн. американців.

У світі ситуація ще гірша - порушення толерантності до глюкози спостерігається у 334 млн чоловік, і це число до 2030 зросте до 472 млн. чоловік.

В аналіз увійшли дані (кількість досліджуваних - 9306 ) досліджень , проведених в 40 країнах . Результати показали , що додаткові 20 хв помірних фізичних навантажень, таких як ходьба, зменшують ризик інфаркту та інсульту на 8%.

Це перше дослідження, в якому чітко вказано, які рівні щоденної ходьби можуть модифікувати ризик серцево-судинних захворювань, інсульту, і смертей від них.

Автори проаналізували дані дослідження NAVIGATOR щодо осіб з порушенням толерантності до глюкози та серцево-судинними захворюваннями, або як мінімум одним серцево-судинним фактором ризику.

Всім учасникам надали інформацію про важливість зниження маси тіла, зменшення споживання жирів і підвищення фізичної активності до рівня 150 хв на тиждень.

Дослідники відзначали середню кількість кроків, які, згідно крокоміру, кожен з учасників здійснював щодня протягом тижня на початку дослідження і через 1 рік.

Було виявлено, що у осіб, які збільшили щоденну кількість кроків на 2000, спостерігалося зниження ризику серцево-судинних захворювань на 10% порівняно з попереднім роком. Також було виявлено, що збільшення/зменшення фізичної активності на кожні 2000 кроків асоціювалося з додатковими 8% зниженням/підвищенням ризику серцево-судинних подій .

Тож, ми радимо Вам більше ходити пішки, використовувати сходи замість ліфтів, займатися спортом для того, щоб у такий простий спосіб знижувати ризик виникнення серцево-судинної патології.

Направлення:
Ендокринологія, Кардіологія, Неврологія, Терапія
Відділення:
Теги:
Універсальна клініка «Оберіг»