Алфавітний покажчик

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И I Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Механічна інфузійна помпа

Яким би складним не було лікування, сучасна онкологія враховує необхідність зберігати якість життя пацієнта. Безперервне введення хіміопрепаратів може тривати кілька днів. Раніше пацієнти були змушені залишатися в стаціонарі протягом усього цього часу.

Зараз можна використовувати механічні інфузійні помпи невеликого розміру, які носять з собою – в кишені або сумочці. Це дає можливість пацієнтові проходити лікування поза стінами лікарні і залишатися мобільним. Можна пересуватися по будинку, вийти подихати свіжим повітрям або відправитися на роботу в офіс, якщо дозволяє самопочуття.

Інфузійна помпа містить еластичний балон, який наповнюють препаратом. Помпи випускають з резервуарами різного об'єму, але не більше 275 мл. При знятті затиску балон, розтягнутий під тиском рідини, починає поступово скорочуватися. Можна порівняти його з повітряною кулькою, з якої виходить повітря. Вбудований дозатор забезпечує надходження препарату з певною рівномірною швидкістю через катетер або спеціальний порт.

Робота механічної інфузійної помпи не вимагає електрики, тому не потрібно турбуватися про те, що закінчиться заряд батареї або акумулятора. Прилад простий у використанні – немає ризиків збоїв в роботі та необхідності в програмуванні. Еластичний балон укладений в спеціальний футляр, що захищає від розривів.

Якщо вам призначена тривала хіміотерапія, поцікавтеся у свого лікаря, чи можете ви скористатися механічною інфузійною помпою. Це простий пристрій значно поліпшить якість вашого життя під час лікування.

Механічна інфузійна помпа
Механічна інфузійна помпа
Направлення:
Онкологія, Хіміотерапія
Відділення:
Теги:
Універсальна клініка «Оберіг»