Алфавітний покажчик

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И I Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Зменшення грудей

Зменшення молочних залоз (редукційна маммопластика) – це різновид пластики грудей, спрямований на зменшення розміру і зміну форми обох грудей шляхом видалення зайвої жирової та залозистої тканин, а також надлишку шкіри, з метою досягнення того розміру грудей, який буде пропорційний вашому тілу.

Показання до операції

Показань до процедури декілька. Вага надлишкової тканини молочних залоз може привести до погіршення здатності людини вести активний спосіб життя. Надмірно великі груди також можуть викликати проблеми зі здоров'ям. Операція по зменшенню грудей допомагає полегшити емоційний дискомфорт, пов'язаний з надмірно великими грудьми, а також прибрати фізичний біль зі спини, викликаний вагою грудей.

Біль в спині при великих грудях

Перш за все, ви повинні бути фізично здорові, мати реалістичні очікування, тобто чітко бачити, якими мають бути ваші груди. Якщо вам набридло відчуття, що ваші груди занадто великі і обмежують вашу фізичну активність, провокують болі у спині, шиї, плечах, наявні подразнення шкіри під грудними складками, тоді вам показано зменшення грудей. Також, якщо у вас є вроджена або ж набута після пологів, годування грудьми або перенесених травм асиметрія.

Принципи проведення операції

Операція триває протягом 1,5-2 годин під загальною анестезією. Зменшення грудей, як правило, виконується за допомогою розрізів на грудях з подальшим видаленням надлишкової кількості жирової та залозистої тканин, а також видалення зайвої шкіри. У певних випадках, коли розмір грудей у значній мірі визначається наявністю жирової тканини, тоді надлишок жиру може бути видалений через ліпосакцію у поєднанні з методом висічення зайвої шкіри.

Варіантів розрізів кілька: кругової розріз навколо ареоли або у вигляді перевернутої букви T або анкер-подібний розріз.

Після надрізу, видаляється зайва жирова та залозиста тканина, груди піднімаються. Сосок, який весь цей час залишається з'єднаний з вихідним кровопостачанням і нервами, потім прикладається назад. Розмір ареоли знижується за рахунок видалення шкіри по периметру, за необхідності.

Потім відбувається закриття розрізів. Шов робиться косметичний, не на шкірі, а у тканинах молочної залози, щоб щільно підтримувати новосформовані груди. Лінії розрізів у перший час після операції буде видно, але незабаром вони будуть зникати.

Breast Reduction Surgery (xpost /r/SurgeryGifs)

Відновлення після операції

Редукційна маммопластика є нескладною, тому період відновлення проходить у проміжку від 5 до 7 днів. У цей час знімаються шви. Залежно від обсягу операції, вам зможуть порадити залишитися на кілька днів у клініці для спостереження хірургом. Для тих, хто турбується, що на грудях залишиться страшний шов, то це все залежить від майстерності хірурга, і від його досвіду. Також варто пам'ятати, що протягом 1-2 місяців після операції варто виключити важкі фізичні навантаження.

Результат

Результати операції вас обов'язково порадують. Ваш новий розмір грудей позбавить вас від болю та фізичних обмежень. Але головне – ви полюбите своє відображення у дзеркалі і повернете собі впевненість у своїй красі.

Телефонуйте в Центр пластичної хірургії "Oberig Beauty" за номером (044) 222 61 11!

Направлення:
Пластична хірургія
Відділення:
Центр пластичної хірургії «Oberig Beauty»
Теги:
Універсальна клініка «Оберіг»