Алфавітний покажчик

А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И I Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ю Я

Лійкоподібна деформація грудної клітки

Лійкоподібна деформація грудної клітки
Лійкоподібна деформація грудної клітки

Лійкоподібна деформація грудної клітини не тільки погіршує стан серцево-судинної і дихальної систем дитини, але і завдає сильні психологічні страждання. Для підлітків дуже важлива зовнішність і схвалення однолітків. Після хірургічної корекції воронкоподібної деформації грудної клітки якість життя дитини значно поліпшується. А про проведене втручання нагадують тільки малопомітні невеликі рубці.

В Універсальній клініці «Оберіг» дитячі хірурги проф. Левицький А.Ф. і Годік О.С. виконують операції по Нассу (Nuss) з встановленням одиночної пластини або мостовидних конструкцій під торакоскопічною навігацією. Переваги цього малотравматичного методу корекції воронкоподібної деформації грудної клітки:

  • Простота виконання;
  • Мінімальна травматичність;
  • Мінімальний больовий синдром;
  • Швидка реабілітація;
  • Відмінний косметичний результат.

Наші хірурги мають великий досвід проведення операцій по Нассу. Так, Левицький А.Ф. виконав більше 500 операцій з реконструкції деформацій грудної клітини. Після операції діти відзначають поліпшення самопочуття, підвищення самооцінки. Вони стають більш активними, можуть вільно дихати і займатися спортом.

Що потрібно знати про операції по Нассу в клініці «Оберіг»?

Хірургічну корекцію лійкоподібної деформації грудної клітки бажано проводити в період інтенсивного росту дитини (у віці 10-16 років).

Операція триває близько години під загальним наркозом. Через невеликі розрізи в п'ятому чи шостому міжребер'ї вводиться С-подібна пластина або мостовидна конструкція, яка підтримує правильну форму грудної клітки. Ми працюємо тільки з офіційно зареєстрованими і сертифікованими пластинами зі сплаву титану.

В Універсальній клініці «Оберіг» операція виконується з торакоскопічною навігацією. Це означає, що через невеликий додатковий розріз в грудну клітку вводиться мініатюрна камера, і хірург бачить на екрані, як проходить установка пластини або мостової конструкції. Торакоскопічна навігація забезпечує безпеку втручання, оскільки корекція деформації «наосліп» загрожує пошкодженням серця і легенів.

Ми приділяємо велику увагу знеболенню. Під час втручання хірург розміщує катетер для епідуральної анестезії, який також використовується в післяопераційному періоді. Вже на наступний день пацієнти починають ходити. Дитину виписують з стаціонару на четвертий-п'ятий день.

Через 2-3 роки пластина видаляється. Після закінчення цього часу видалення фіксаторів не грозить втратою досягнутої корекції. Розрізи під час повторної операції виконуються в тому ж місці, тому нові рубці не з'являються.

Допоможіть своїй дитині дихати вільно і не соромитися свого тіла! Звертайтеся в Центр інноваційних технологій в дитячій хірургії та урології Універсальної клініки «Оберіг»! Запис за телефонами:

+380 (44) 521-30-03

+380 (99) 521-30-03

+380 (73) 521-30-03

Направлення:
Дитяча травматологія, Дитяча хірургія, Дитячий стаціонар
Відділення:
Педіатрична служба, Центр інноваційних технологій в дитячій хірургії та урології
Теги:
Універсальна клініка «Оберіг»