Психологічну освіту я отримала в Ніжинському державному університеті. Додаткову, у вигляді тематичного удосконалення, здобула в Національній медичній академії післядипломної освіти ім. Шупика П.Л.

Навчалася в Оксфордському центрі когнітивно-поведінкової терапії, методи якої є найбільш дослідженими і вважаються ефективними у роботі з депресіями, тривожними розладами, в тому числі панічними атаками, ОКР, соціальними фобіями.

Пройшла трирічний курс навчання у спільному з Федерацією Європейських Психодраматичних тренінгових організацій проекті «Психодрама та рольові ігри в індивідуальній та груповій терапії».

Регулярно беру участь в навчальних проектах, в професійних конференціях, періодично публікую статті у тематичних виданнях.

Важливою складовою підтримки свого професійного рівня вважаю участь в інтервізійних групах та отримання супервізії у більш досвідчених колег.

Я працювала психологом в ТМО «ПСИХІАТРІЯ» (Київська міська клінічна психоневрологічна лікарня №1) у відділенні кризових станів та в «Центрі першого психотичного епізоду та нових методів лікування».

Крім того, як залучений спеціаліст, на посаді нейропсихолога, брала участь в роботі Інсультного Центра клініки «Оберіг».

Працювала психологом у Центрі реабілітації дітей і молоді з обмеженими можливостями «Ірида».

В сфері психології мене найбільше приваблює вивчення біологічних передумов психологічних особливостей людини, саме тому я вибрала працювати психологом в медицині. Не перестає дивувати, яке різноманіття індивідуальностей породжує поєднання різних психологічних, соціальних та біологічних факторів. Обізнаність в цій області є причиною того, що в своїй роботі я спираюсь, перш за все, на біопсихосоціальний підхід в розумінні моделі здоров’я та хвороби.

Цікавлюся історією, на вихідних намагаюся знайти час для прогулянки у лісі, під час відпусток люблю подорожувати Україною та світом.

Можливо, тому що члени моєї родини були медиками, в дитинстві я мріяла стати лікарем. Коли трохи підросла, вирішила, що отримаю освіту психолога. В життя, насправді, втілилися обидві мрії: я стала психологом і в медицині працюю вже понад 20 років.

Найкращим навчанням для мене було стажування у Республіканському психоневрологічному консультативному центрі, де разом із висококваліфікованими спеціалістами я брала участь в діагностиці пацієнтів з різними нозологіями та різного ступеню тяжкості перебігу хвороби. Там я мала можливість засвоїти всі тонкощі диференціальної діагностики у Ірини Миколаївни Тихолаз, патопсихолога, спеціаліста с багаторічним досвідом роботи в психіатрії, в тому числі під керівництвом Блейхера В.М., одного із засновників центру. Саме у співробітництві з моєю колегою, яку я вважаю своїм вчителем, прийшла впевненість в правильності мого вибору, та відбулося моє професійне становлення.

Питання та відповіді

Статті фахівця

Відгуки про фахівця

Вікторія Анатоліївна - дуже чуйна і людяна, відповідальний спеціаліст. На прийомі почуваюся комфортно і в безпеці. Однозначно рекомендую.

Лілія

Відео з фахівцем