В 1993 році я закінчила Вінницький медичний інститут ім. М.І.Пирогова за спеціальністю «лікувальна справа».

Свій трудовий шлях розпочала в Шаргородській Центральній районній лікарні Вінницької області дільничним терапевтом, за сумісництвом лікарем «Швидкої допомоги» та інфекційного відділення. З 2002 року протягом 6 років працювала за контрактом в Central Medical Hospital (м. Тархун, Лівія) та в приватній клініці «Аль-Хайят» (м.Тріполі, Лівія). Досвід роботи в Лівії вважаю безцінним для себе.

Співпраця з колегами з інших країн, нові вимоги до роботи докорінно змінили та розширили мій світогляд, а вивчення іноземних мов дало можливість вивчати культуру інших народів . Лікування хворих в терапевтичному стаціонарі, надання невідкладної допомоги в відділенні невідкладної допомоги , ведення хворих в реанімаційному відділенні вимагали постійного вивчення нової англомовної медичної літератури. В Лівії я вперше познайомилась з основами Доказової медицини, протоколами лікування захворювань, які використовуються в провідних європейських країнах, а тепер і в Універсальній клініці «Оберіг», де я працюю.

Я щаслива, що маю змогу працювати разом з висококваліфікованими лікарями, використовуючи фантастичну діагностичну апаратуру, лабораторію. Я впевнена, що знайшла своє покликання в житті: з великим задоволенням ходжу в клініку на роботу, щаслива, коли вдається допомогти своїм пацієнтам. Переконана, що повага до пацієнта та індивідуальний підхід є запорукою успіху в лікуванні хворого. Моя сім’я та моя робота – основа мого життя. В вільний від роботи час з задоволенням вирощую квіти,

Антонюк Лариса Іванівна
Антонюк Лариса Іванівна

Статті фахівця

Відгуки про фахівця

Женщинам-врачам клиники «Оберіг»

Женщины в белых халатах,

Как я признательна вам;

Если бы можно, все розы

Бросила к вашим ногам.

Силы своей не жалей,

Ночью и днем вы в борьбе,

С недугами, параличом,

Часто забыв о себе.

Низкий поклон вам за это

Я...

Нінель

Відео з фахівцем