В 1990году я закінчила Київський медичний інститут імені О.О.Богомольця за спеціальністю «педіатрія». З великим бажанням повернулася працювати лікарем ортопедом-травматологом в Київський науково-дослідний інститут ортопедії та травматології, де працювала медичною сестрою до надходження в медінститут, і впродовж чотирьох років мала можливість удосконалюватися як лікар ортопед-травматолог під керівництвом провідних професорів.

Набуті знання та практичні навички використовувала в подальшому, працюючи у медичному науково-практичному об'єднанні «Медбуд» протягом 15 років в спеціалізованому ортопедо-травматологічному відділенні з лікування травм, наслідків травм та вроджених вад розвитку опорно-рухового апарату у дітей і дорослих методом внутрікісткового остеосинтезу апаратом Ілізарова.

За час своєї професійної діяльності неодноразово проходила курси підвищення кваліфікації та тематичне удосконалення з ортопедії і травматології в Київській медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика.

Вважаю найбільш ефективним в лікуванні більшості травматологічних і ортопедичних хворих - лікування методом внутрікісткового остеосинтезу апаратом Ілізарова, оскільки цей метод дає можливість при найбільш точному зіставленні кісткових відламків зберегти неушкодженими м'які тканини, м'язи, сухожилля і найголовніше - це стабільна фіксація і збереження функції кінцівки, а також немає необхідності в повторній операції для видалення металевого фіксатора з кістки після досягнення консолідації.

Як у професійному так і в повсякденному житті намагаюся завжди доброзичливо, з любов'ю і повагою ставитися до людей, незважаючи на різні обставини.

Бакшун Світлана Володимирівна

Питання та відповіді

Статті фахівця

Відгуки про фахівця

Хотілося б подякувати Світлані Володимирівніза її роботу. Дуже розумно і зрозуміло все пояснює, також може порадити і підказати, як краще вчинити в твоїй ситуації. Спасибі величезне, процвітання і міцного здоров'я, з повагою, Сергій.

Сергій

Відео з фахівцем