Лікарі

Відгуки про фахівця

Добрий день всім!                                                       Хочу поділитися свіжими емоціями після операції по зменшенню грудей. Незабутньо то, що я познайомилася з чудовим хірургом з «золотими» руками і талантом скульптора :) Ольгою Володимирівною. Вона просто добрий чарівник :) і дуже красива жінка. Ольга Володимирівна і її команда завжди були на зв'язку - і за плановими питаннями, і за додатковими, за що їй величезне спасибі. Мені весь час було дуже спокійно :)

Клініка Оберіг чудова: все пройшло дуже комфортно! Дякую за якісний сервіс і уважне ставлення до пацієнта :)

6 розмір я змінила на 4-й. Якщо коротко по отриманому результату, то «рада» це не те слово, а «спасибі» не описує мого спектра емоцій. Права лопатка, центр спини, коміркова зона зовсім вже не болять - а я 8+ років то пила знеболюючі, то відвідувала масажі. Відновилася досить швидко - 5 тижнів після операції, і я вже змогла підбирати собі білизну і займатися легким спортом. Ходжу тепер з піднятим носом :) - велика вага вниз вже не тягне.

При необхідності, абсолютно без коливань, із задоволенням звернуся знову до неї. Бажаю їй частіше і нас і себе радувати!

З повагою, Олена.

Олена