Направлення

Вищу освіту отримав в 2007 р. у Львівському національному медичному університеті ім. Д. Галицького. В 2007-2009 рр. навчався в інтернатурі на базі Київської міської клінічної лікарні №6. В 2016 р. присвоєна перша кваліфікаційна категорія. Пройшов ТУ «Пухлини статевих органів» та ТУ «Сучасні методи лікування сечокам’яної хвороби». В 2009-2016 рр. працював лікарем-урологом в Клініці «Здравиця», в 2016-2018 рр. – в Клініці «Добробут».

Займаюсь діагностикою та лікуванням статевих інфекцій, уретритів, простатитів (комплексне лікування з використанням фізіопроцедур), гострого та хронічного циститів, пієлонефритів; гіперплазії простати (консервативне та хірургічне лікування), еректильної дисфункції, сечокам’яної хвороби (консервативне та хірургічне лікування). Провожу хірургічне лікування при фімозі, короткій вуздечці статевого члена, водянці яєчка, видалення папілом та кондилом зовнішніх статевих органів радіохвильовим методом, видалення поліпа уретри у жінок. Консультую пацієнтів англійською мовою.

Вважаю, що дуже важливо знайти свого лікаря. Процес лікування – це не тільки операція чи консультація. Це спілкування, довіра, психологічна підтримка. Це подібне на дружбу. Добрий лікар –це такий спеціаліст, якого рекомендують друзям та рідним колишні пацієнти.

У вільний час цікавлюсь туризмом та футболом, люблю читати цікаві книги на історичну тематику.

Питання та відповіді

Статті фахівця

Відгуки про фахівця

Величезна подяка лікарям клініки "Оберіг" за чудово проведену операцію з видалення пухлини в нирці. Єдина клініка, в якій дали надію на збереження нирки. Пухлина була успішно видалена, і реабілітаційний період був швидким і успішним. Низький уклін і подяка від усієї душі чудовим фахівцям Войленко Олегу Анатолійовичу, Боївк...

Марія

Відео з фахівцем