Я закінчила Київський медичний інститут у 1992 році, проте на цьому моє навчання тільки розпочалося і продовжується до нині. Я пройшла ряд стажувань за фахом у Болгарії та Австрії. Зараз працюю над кандидатською дисертацією на тему: оптимізація анестезіологічного забезпечення при ендоскопічних операціях в урології.

Протягом 18 років працювала лікарем-анестезіологом у Київській Обласній лікарні. З 2007 року працювала в «Центрі малоінвазивної хірургії» Державного управління справами Президента України на посаді завідуючої анестезіологічною групою.

Крім практичної діяльності брала участь у роботі багатьох Національних конгресів анестезіологів України, 1-го Україно-британського симпозіуму анестезіологів, а також була учасником численних закордонних конгресів.

Окрім медичної справи захоплююсь спортом: маю спортивний розряд з дайвінгу та баскетболу. Володію англійською, німецькою та французькою мовами. Моє життєве кредо – допомагати людям та любити життя.

Брухтій Олена Валеріївна
Брухтій Олена Валеріївна

Питання та відповіді

Статті фахівця

Відгуки про фахівця

Олена Валеріївна - висококласний фахівець! Її професіоналізм вище всяких похвал. Моя мама непростий пацієнт (вік, кілька операцій на серці, системне захворювання). Доктор підібрала анестезію, слова підтримки, і результат перевершив наші очікування. Дякуємо за відмінне самопочуття!

Наталія

Відео з фахівцем