Вищу медичну освіту я здобув в Луганському Державному медичному університеті, де в 2000 році закінчив факультет «лікувальна справа». Далі пройшов інтернатуру з хірургії. У 2009 році здобув спеціалізацію з ендоскопії.

Одразу після закінчення навчання працював лікарем-хірургом в Центральній міській лікарні №1 м. Свердловськ. З 2006 року працював лікарем -ендоскопістом у той самій лікарні.

Починаючи з 2014 року я приєднався до команди фахівців клініки «Оберіг».

В 2015 році після проходження курсів підвищення кваліфікації мені була присвоєна вища кваліфікаційна категорія по хірургії та 1-а категорія по ендоскопії. Також в 2015 році отримав спеціалізацію з ультразвукової діагностики.

Сфера моїх професійних інтересів – інтервенційна хірургія, виявлення ранніх форм раку та передракових змін слизової оболонки шлунку та кишківника, ендосонографія, широкий спектр малоінвазивних ендоскопічних втручань, таких як: ендоскопічне видалення поліпів, резекція слизової з поліпами, ендоскопічна підслизова дисекція, постановка ендоскопічних гастростом, балонна делятація стриктур різної локалізації, лігування варикозних вен стравоходу.

Як хірург маю великий клінічний досвід у наданні ургентної хірургічної допомоги при гострій патології органів черевної порожнини таких як: гострий апендицит, гострий холецистит, перфоративна виразка, кишкова непрохідність, защемлені грижі, політравма, в тому числі військово-польова хірургія.

Також займаюсь гнійною хірургією, плановою хірургією: хірургія гриж (різні методики); жовчно-кам'яна хвороба (лапароскопічна холецистектомія). Виконував близько 100 лапароскопічних холецистектомій в рік.

Вільний час поза лікарнею для мене - це родина, друзі, відвідування тренажерної зали.

Моє життєве кредо – Завжди!

Питання та відповіді

Відгуки про фахівця

В силу життєвих обставин мені довелося ставити гастростому. Довго побоювався, вибирав, але Тимофій Віталійович зрозуміло і чітко все пояснив, дав свої рекомендації, ну і головне - високопрофесійно виконав цю операцію. За що йому величезне спасибі і побажання подальших успіхів у своїй нелегкій, але потрібній всім нам роботі...

Ігор