В 2001 році закінчила Кримський державний медичний університет ім. С.І. Георгіївського. Там же підвищувала свій професійний рівень в клінічній ординатурі на кафедрі очних хвороб. В 2003 році закінчила курси оптометрії та контактної корекції зору на базі КМАПО ім. П.Л. Шупика.

Основне направлення моєї професійної діяльності – консультативно-діагностична допомога пацієнтам із захворюваннями органів зору, а також надання спеціалізованої офтальмологічної допомоги.

В 2011 році брала участь в конгресі «Білі ночі» (м. Санкт-Петербург). В тому ж році відвідала ХІІ Науково-практичну нейроофтальмологічну конференцію «Актуальні питання нейроофтальмології» (м. Москва). Крім того брала участь в міжнародних офтальмологічних конгресах в Польщі, Іспанії. Володію методиками сучасної та точної діагностики на сучасному обладнанні від провідних виробників Японії, Європи та Америки, що дозволяє виявляти найскладніші патології на будь-якій стадії їх розвитку, методиками апаратного/консервативного лікування захворювань органів зору.

По життю керуюся принципом, що все в наших руках, тому, ніколи їх не опускаю!

Биковська Валерія Олександрівна
Биковська Валерія Олександрівна
Биковська Валерія Олександрівна

Статті фахівця

Відгуки про фахівця

Спасибі вам за співчуття і професіоналізм. Ви лікар від Бога. Здоров'я і довголіття.

Галина