В 1995 р. я закінчив Українську медичну стоматологічну академію (Полтава). В 1995-1997 рр. навчався в інтернатурі за спеціальністю «Хірургія» на базі хірургічного відділення Кобеляцької ЦРЛ.

В 1998-2000 рр. проходив клінічну ординатуру в Інституті хірургії та трансплантології. В цьому ж інституті продовжив свою роботу: у відділенні хірургії трансплантації нирки (2000-2004 рр.), з 2004 р. – у відділенні хірургії магістральних судин. Займаюсь науковою діяльністю.

В 2008 р. отримав ступінь кандидата медичних наук. Маю вищу категорію по спеціальності «Судинна хірургія». Неодноразово проходив стажування в Австрії та Нідерландах. Є членом Європейської асоціації судинних хірургів, Асоціації ангіологов та судинних хірургів України.

Сфера моїх професійних інтересів – це флебологія та ангіологія, в тому числі, оклюзія (порушення прохідності) артерій різної локалізації. Я – трудоголік, і більшу частину свого часу присвячую роботі. Вважаю, що хороший лікар ніколи не перестає вчитися. У вільний час люблю грати у великий теніс.

Питання та відповіді

Статті фахівця

Відгуки про фахівця

Дозвольте висловити Вам щиру вдячність за збереження мого здоров'я, а як точніше - то життя. Трошки нагадаю про себе. З 2013 я лікуюсь в спеціалізованій клініці з приводу рецидиву захворювання молочної залози з ураженням легень і плеври. В серпні УЗД діагноз - тромбоз стегнової вени, флотируючий тромб підколінної вени н...

Неля

Відео з фахівцем