Я є випускником Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця, який закінчив в 2001 році за фахом лікувальна справа. Проходив інтернатуру з анестезіології на базі кафедри Національного Медичного Університету, а також курси тематичного вдосконалення з анестезіології та інтенсивної терапії на базі НМАПО ім. П. Л. Шупика.

Одразу після закінчення навчання почав працювати у відділення анестезіології та інтенсивної терапії Київської міської клінічної лікарні №5, паралельно працюючи лікарем виїзної бригади карети швидкої допомоги Київської станції швидкої допомоги та медицини катастроф.

Значну увагу приділяю підвищенню кваліфікації: регулярно проходжу курси тематичного удосконалення на базі НМАПО ім. П.Л. Шупика, беру участь у міжнародних з’їздах та науково - практичних конференціях та симпозіумах анестезіологів України та Європи. Пройшов навчання в центрі підготовки Європейської Ради з Реанімації (ERC) в м. Кракові, де займався вивченням новітніх технологій медичного світу, а тепер займаюся їхнім втіленням на практиці.

Повсякденну практичну діяльність присвячую діагностиці та лікуванню загрозливих для життя станів, які можуть виникати у пацієнтів, якісному анестезіологічному забезпеченню під час проведення різноманітних оперативних втручань.

Люблю все те, що надихає на життя, все те прекрасне, що дає наснагу використовувати досвід і мистецтво лікування на користь людям.

Дем`янчук Максим Олексійович

Питання та відповіді

Статті фахівця

Відгуки про фахівця

Прекрасний лікар!!! Я дуже боялася наркозу, але Максим Олексійович переконав мене в протилежному! Відповідав на всі мої дурні питання)))))) Його підтримка була дуже важлива! У наркоз зайшла легко і легко з нього вийшла. Максим Олексійович обіцяв, що буде зі мною, поки я не прийду в себе, і він був поруч. Для мене це було д...

Тетяна

Відео з фахівцем