Закінчила НМУ ім.О.О.Богомольця за спеціальністю «лікарська справа», після чого продовжила навчання в закладі післядипломної освіти – НМАПО ім. П.Л. Шупика на кафедрі радіології.

За 2012-2013 рр. отримала 2 спеціалізації з рентгенології та променевої терапії.

Член European Society of Radiology (ESR), European Society for Hybrid Medical Imaging (ESHI), The European Society of Neuroradiology - Diagnostic and Interventional (ESNR) та The European Society of Oncologic Imaging (ESOI).

Кілька років поспіль беру активну участь у щорічному Європейському конгресі радіологів із доповідями та стендовими презентаціями (2019-2020 рр.), постійно відвідую семінари, воркшопи та конференції міжнародного рівня.

Також з 2020 р. займаю посаду консула від України у Європейському радіологічному освітньому комітеті при Європейській асоціації радіологів (ESR education committee).

Почала свою кар’єру із моменту вступу в інтернатуру на базі ДУ Інституту ядерної медицини та променевої діагностики НАМН України, як лікар-рентгенолог. Працювала протягом 5 років на базі цього закладу за спеціальністю рентгенологія; протягом своєї роботи оволоділа навичками рентгенографічних та рентгеноскопічних обстежень.

З 2015 р. розпочала роботу із методиками комп’ютерної томографії та магнітно-резонансної томографії на базі приватної клініки. Також здобула практику репортів політравми, невідкладної радіології, педіатрії та загальної практики.

Професійні інтереси:

  • контроль моделювання/планування під контролем КТ та МРТ променевої терапії/радіохірургічного моделювання, контроль якості планування (об’єму пухлини (CTV) та критичних структур для модульованої за інтенсивністю радіотерапії (IMRT));

  • контроль якості досліджень, щоденне управління сканерами; формування особистої картки та/або історії хвороби пацієнта для планування оптимального протоколу дослідження та заповнення бази даних;
  • консультації з іншими клініцистами, з метою вибору комплексної схеми та плану візуальних/діагностичних досліджень, що є найбільш ефективними для пацієнтів;
  • представлення відділення та розбір складних клінічних випадків на тумор бордах.
Із основних напрямків в роботі найбільшу увагу приділяю нейрорадіології, поглиблено вивчаю можливості візуалізації у різних онкологічних сценаріях, зокрема застосування мультипараметричних досліджень у хворих на гліобластому. Володію українською, російською, англійською та німецькою мовами вільно. Захоплююсь мистецтвом (закінчила художню школу в 2000 р.). Життєве кредо « В житті немає нічого неможливого».

Питання та відповіді

Статті фахівця

Відгуки про фахівця

Відео з фахівцем