Направлення

Сестринській справі навчалася в Київському медичному училищі №2, яке закінчила в 1994 році. В 2003 році здобула базову вищу освіту за напрямом підготовки «Медицина» в Київському медичному училищі ім. П.І. Гаврося. В 2006 році здобула ступінь магістра медичного та фармацевтичного менеджменту.

З 1993 року протягом 14 років працювала в Дитячій клінічній лікарні №3 Солом’янського району м. Києва. Спочатку працювала на посаді постової медичної сестри, а з 2002 року на посаді старшої медичної сестри відділення молодшого дитинства. З 2008 року почала працювати в Педіатричній службі Універсальної клініки «Оберіг». З того часу, окрім практичної роботи багато часу приділяю різноманітним тренінгам з підвищення кваліфікації, зокрема на теми: «Ефективна комунікація з клієнтами», «Менеджмент та комунікація в роботі старших медичних сестер».

Окрім роботи люблю вирощувати квіти та складати з них букети. Моє професійне кредо: не нашкодь, що проявляється в моєму прискіпливому та уважному ставленні до кожного маленького пацієнта.

Дудник Леся Миколаївна

Питання та відповіді

Статті фахівця

Відгуки про фахівця

Відео з фахівцем