Направлення

У 1990 році закінчила біологічний факультет в Київському Державному Університеті ім. Т.Г. Шевченка. В 1997 році отримала спеціалізацію з клінічної лабораторної діагностики в КМАПО ім. Шупика. Маю вищу кваліфікаційну категорію з клінічної лабораторної діагностики.

В 2015 році брала участь в конференції «Сучасні методи лабораторної діагностики в онкогематології» на базі Інституту експериментальної патології, онкології та радіобіології ім. Кавецького НАН України; в 2016 році – в конференції «Комплексна система менеджменту у медичному закладі».

Постійно приділяю увагу підвищенню професійної кваліфікації. В 2017 році пройшла ТУ на базі КМАПО «Сучасні проблеми TORCH-інфекцій»; в 2014 році – ПАЦ з клінічної лабораторної діагностики на базі КМАПО; в 2013 році – ТУ «Контроль якості лабораторних досліджень» на базі КМАПО; в 2012 році – Курси інформатики та стажування «Цитологічна діагностика захворювань шийки матки» на базі Національного інституту раку.

В 2013-2017 роках працювала завідувачем лабораторією у ТОВ СМЦ «Оптима-Фарм», де керувала медичною лабораторією за трьома окремими напрямками (ПЛР, клінічні дослідження, біохімічні та імуноферментні дослідження). Під час роботи завідувачем лабораторією в «Клініці Медиком» (2010-2012 роки) створила лабораторію в медичному центрі на Оболоні «з нуля». Також працювала цитологом в медичній лабораторії «Омега»; лікарем-лаборантом – в Європейській медичній клініці «Євролаб», МНПО «Медбуд», КМЛ №4.

Сфера моїх професійних інтересів – це гематологія, цитологічна діагностика захворювань жіночої статевої сфери.

Вільний час присвячую своїй сім’ї, спілкуванню з друзям, довготривалим прогулянкам з моїми улюбленими собаками.

Питання та відповіді

Статті фахівця

Відгуки про фахівця

Відео з фахівцем