Вищу освіту отримав у Харківському медичному інституті, який закінчив з відзнакою. Протягом 1994-1996 проходив інтернатуру з неврології. У 1997 році здобув другу спеціалізацію лікаря-анестезіолога. Після закінчення навчання почав працювати в найбільшій неврологічній лікарні України, міській клінічній лікарні №7 у Центрі гострої Цереброваскулярної патології.

У 2002 році проходив навчання в інтернатурі з неврології при кафедрі клінічної неврології клініки Віденського медичного університету (Відень). У 2004 році проходив навчання в Літній школі з інсульту Європейської інсультної ініціативи (Австрія).

Кандидатську дисертацію захистив з тематики «Оптимізація лікарської тактики при гострому ішемічному інсульті» у 2005 році під керівництвом професора В.А. Яворської.

У 2006 працював на посаді лікаря-невролога у відділенні клінічних нейронаук лікарні університету Західного Онтаріо, що є провідним Інсультним Центром Північної Америки.

Я є активним учасником міжнародних медичних наукових симпозіумів, конгресів. Виступав із доповідями на Науковому симпозіумі «Медичні та соціальні аспекти реабілітації в неврології, психіатрії і наркології» (2010), 2-му Національному конгресі «Інсульт та цереброваскулярні захворювання» (2010), науково - освітньому форумі «Академія Інсульту» (2009), Х з’їзді товариства лікарів (Крим, 2009) тощо. 2000, 2004, 2007 роки – участь у Зальцбурзькому семінарі з неврології, участь в роботі 3-ої Літньої школи для молодих неврологів з Південної та Східної Європи (Румунія).

Медичну практику вдало поєдную з викладацькою діяльністю. Так, на сьогоднішній день я є доцентом факультету менеджменту в охороні здоров’я Харківської медичної академії післядипломної освіти. Крім того, я є дійсним членом адміністративної групи журналу «Судинні захворювання головного мозку». Є керівником відділу міжнародної співпраці Української асоціації Боротьби з інсультом. Автор та співавтор більш ніж 100 друкованих робіт, автор двох винаходів.

В своїй роботі особливо цікавлюсь лікуванням гострого інсульту (робота інсультного блоку, тромболітична терапія), вторинною профілактикою інсульту, післяінсультною реабілітацією, судинними когнітивними порушеннями.

Фломін Юрій Володимирович
Фломін Юрій Володимирович
Фломін Юрій Володимирович

Відгуки про фахівця

Хочу висловити подяку колективу Інсультного центру за те, що врятували життя, вивели мене зі стану важкого інсульту, наслідком якого було повне знерухомлення. Дали можливість дихати, ковтати, говорити, рухатися. Особливу подяку хочу висловити: лікуючоve лікарю, завідувачу ІЦ Фломіну Юрію Володимировичу, доктору-бронхоскопі...

Константин Євгенович