Закінчила лікувальний факультет Тернопільської медичної академії імені І. Я. Горбачевського. Після закінчення академії працювала в Чернігівському обласному центрі радіаційного захисту населення на посаді невролога диспансерного відділення та відділення пограничних станів (психоневрологічне відділення). Тоді ж пройшла курси з психотерапії та наркології. З 2006 по 2009 р. навчалася в аспірантурі на базі кафедри неврології № 2 Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика і працювала лікарем ординатором відділення неврології Київської міської клінічної лікарні № 12. За час роботи та навчання в аспірантурі освоїла нові методики діагностики (в тому числі і нейрофізіологічні) та лікування неврологічних хворих, отримала досвід ургентної неврології, планового ведення пацієнтів неврологічного стаціонару. У 2009 році захистила кандидатську дисертацію присвячену проблемам соматоневрології. Є автором 20 наукових публікацій.

Проходила навчання за методиками лікування спастичності і транскраніальної магнітної стимуляції, в тому числі і в Центрі Реабілітації Північного Стаффордшира (м. Стоук він Тренд, Англія). Регулярно підвищую свою кваліфікацію на курсах тематичного удосконалення. Відвідую профільні з'їзди, симпозіуми та конференції. На сьогоднішній день володію сучасними методами діагностики та лікування в неврології, включаючи методики вестибулярної реабілітації, лікування спастичності (у тому числі c допомогою ін'єкцій ботулінічного токсину типу А), транскраніальну магнітну стимуляцію, сегментарні і локальні лікувальні блокади.

Пріоритетні напрями в моїй роботі: лікування та реабілітація інсультних хворих, діагностика та лікування судинних захворювань, захворювань периферичної нервової системи, проблеми постінсультної спастичності, соматоневрології, вертебрології, когнітивні і вестибулярні порушення, розробка індивідуальних схем лікування згідно з міжнародними стандартами та протоколами (з мінімальним використанням фармакотерапіі).

Своїм хобі вважаю літературу - з нею я відпочиваю від робочих буднів. Моє життєве кредо: будь щасливий, з тим що маєш, по дорозі до щастя, до якого ти прагнеш. З цим девізом і живу по життю!

Гаврилів Ірина Романівна

Питання та відповіді

Відгуки про фахівця

Щиро вдячна Ірині Романівні за професіоналізм та швидко виставлений діагноз. Ніяких зайвих обстежень, динамічне залучення необхідних фахівців для уточнення діагнозу. Дуже приємно вражена і ще раз велика подяка за Вашу працю.

Олеся