У 2004 році я закінчив педіатричний факультет Національного Медичного Університету ім. А.А. Богомольця. Пройшов інтернатуру за фахом - «дитяча хірургія» на профільній кафедрі на базі Національної спеціалізованої дитячої лікарні «ОХМАТДИТ». Після закінчення інтернатури був зарахований на посаду лікаря-ординатора відділення ургентної хірургії лікарні «ОХМАТДИТ».

Пріоритетним напрямом у моїй роботі є малоінвазивна лапароскопічна і торакоскопічної хірургія дитячого віку. Пройшов численні курси спеціалізації з лапароскопічної і торакоскопічної хірургії у провідних клініках світу: Москва (2007 рік), Прага (2010 рік), Делі (2011 рік), Сан-Дієго (2012 рік), Денвер (2013 рік), Единбург (2014 рік).

З 2011 року є дійсним членом європейської асоціації дитячих хірургів (EUPSA).

З 2013 року є дійсним членом IPEG (International Pediatric Endosurgery Group).

Крім цього, я є автором 59 друкованих наукових робіт. Я також зареєстрував 2 патенти на корисну модель.

Активно займаюся питаннями лікування портальної гіпертензії в дитячому віці, ця тема також розкрита в моїй дисертації «Повторні оперативні втручання в лікуванні допечінкової форми портальної гіпертензії у дітей».

У вільний від роботи час віддаю перевагу активним видам відпочинку. Своїм хобі вважаю дайвінг, риболовлю. Крім цього люблю читати науково-популярну літературу в рамках природознавства.

Годік Олег Святославович
Годік Олег Святославович
Годік Олег Святославович

Питання та відповіді

Відгуки про фахівця

Величезне спасибі Олегу Святославовичу і клініці! Операція з усунення лійкоподібної деформації грудної клітки пройшла успішно, жодне питання не залишилось без відповіді. А ще, дуже допомогли позитивний настрій, впевненість в успіху і прекрасне почуття гумору лікаря :) Бажаю доктору і самому здоров'я і всіх благ!

Олена