У 2004 році я закінчив педіатричний факультет Національного Медичного Університету ім. А.А. Богомольця. Пройшов інтернатуру за фахом - «дитяча хірургія» на профільній кафедрі на базі Національної спеціалізованої дитячої лікарні «ОХМАТДИТ». Після закінчення інтернатури був зарахований на посаду лікаря-ординатора відділення ургентної хірургії лікарні «ОХМАТДИТ».

Пріоритетним напрямом у моїй роботі є малоінвазивна лапароскопічна і торакоскопічної хірургія дитячого віку. Пройшов численні курси спеціалізації з лапароскопічної і торакоскопічної хірургії у провідних клініках світу: Москва (2007 рік), Прага (2010 рік), Делі (2011 рік), Сан-Дієго (2012 рік), Денвер (2013 рік), Единбург (2014 рік).

З 2011 року є дійсним членом європейської асоціації дитячих хірургів (EUPSA).

З 2013 року є дійсним членом IPEG (International Pediatric Endosurgery Group).

Крім цього, я є автором 59 друкованих наукових робіт. Я також зареєстрував 2 патенти на корисну модель.

Активно займаюся питаннями лікування портальної гіпертензії в дитячому віці, ця тема також розкрита в моїй дисертації «Повторні оперативні втручання в лікуванні допечінкової форми портальної гіпертензії у дітей».

У вільний від роботи час віддаю перевагу активним видам відпочинку. Своїм хобі вважаю дайвінг, риболовлю. Крім цього люблю читати науково-популярну літературу в рамках природознавства.

Годік Олег Святославович
Годік Олег Святославович
Годік Олег Святославович

Питання та відповіді

Відгуки про фахівця

Найкращий лікар на Землі!!! Велике Вам спасибі! Боялася робити операцію дитині два місяці! Ридала постійно! Виявилося .... дурниця! ВИ - НАСТІЛЬКИ КЛАСНИЙ!!! Ви - справжній дитячий хірург, що знає свою справу: спокійний, упевнений і дуже грамотний лікар!!! Здоров'я Вам, Вашим рідним і близьким! Величезна Вам подяка! Три дн...

Юля