Моє становлення як лікаря почалось досить традиційно: спочатку закінчила Національний Медичний Університет ім. О.О. Богомольця, потім інтернатура з педіатрії на каф. №1 КМАПО ім. П.Л. Шупика. В 2000 році почала працювати практикуючим лікарем і вже в 2002 році обіймала посаду головного дитячого алерголога Солом’янського району (м. Київ). В 2007 році захистила кандидатську дисертацію. Наукова робота присвячена харчовій алергії у дітей, розвитку атопічного дерматиту та трансформації шкіряних проявів алергії в дермо-респіраторний синдром. З цього ж року працювала асистентом кафедри дитячих та підліткових захворювань КМАПО ім. П.Л. Шупика. З 2011 року член Європейської Асоціації клінічних імунологів та алергологів (ЕААСІ), Член Російської Асоціації Алергологів та Клінічних Імунологів.

Володію усіма сучасними методами діагностики алергії, включно зі специфічною алергодіагностикою (шкіряною, лабораторною) та імунотерапією (СІТ). Я вважаю, що дитина з алергічним захворюванням обов’язково має бути під наглядом спеціаліста дитячого алерголога. Критично ставлюсь до недоведеним та нетрадиційним методам діагностики та лікування алергії у дитини – сповідую коректний стандартизований підхід, прийнятий в розвинених країнах світу.

Уся дитяча алергологія для мене – це «кохання на все життя». Обожнюю, коли в результаті моєї роботи дитяча шкіра стає шовковистою та ніжною, дитина припиняє кашляти, починає дихати носом, бігає, їсть полуницю та заводить собаку.

В моєму житті є дві величезні любові – це мої діти та моя робота. І все знаходиться на першому місці. Крім роботи люблю читати, люблю гори, обожнюю море, екстремальну їзду та фотографію. Найкращий спосіб зробити дітей щасливими – зробити їх здоровими!

Гудзій Мирослава Юріївна

Статті фахівця

Відгуки про фахівця

Лучший врач, у которого приходилось лечиться. Благодаря Мирославе Юрьевне моя дочь забыла о невыносимом бесконечном кашле.

Альона