Вищу медичну освіту я отримала в Національному медичному інституті ім. О.О. Богомольця. У 1999 році була удостоєна почесною грамотою МОЗ України.

Після закінчення навчання почала працювати в Київській міській дитячій клінічній лікарні № 1 лікарем УЗ-діагностики, де пропрацювала більше 20 років. Є співавтором понад 38 наукових робіт. Маю патент на корисну модель «Спосіб прогнозування ступеня ризику обструкції мисково-сечовідного сегмента у дітей з гідронефрозом». Є членом допплер-клубу.

Проходила стажування на медичному факультеті Університету Альберті, м.Едмонтон, Канада. Брала участь у наукових семінарах Американо-Австрійської фундації, м. Зальцбург, Австрія.

Особливо цікаві в професійному плані випадки вроджених патологій розвитку сечової системи у дітей, захворювання головного мозку новонароджених і їх перебіг.

У вільний від роботи час захоплююся театром, люблю відвідувати оперу. Я ніколи не зупиняюся у розвитку, завжди вивчаю щось нове. Мій девіз по життю - Qui non proficit deficit - хто не рухається вперед-відстає.

Питання та відповіді

Статті фахівця

Відгуки про фахівця

Був на прийомі в Галини Ігорівни. Висококваліфікований фахівець. Дуже добре провела УЗД. Допомогла з'ясувати мої вади в стані здоров'я. Після обстеження написала лаконічний, але змістовний медичний висновок, який має допомогти мені в подальшому лікуванні. Приємно було спілкуватися з такою людиною.

Юрій

Відео з фахівцем