Медичну освіту я здобула в Київському медичному інституті ім. О.О.Богомольця, за фахом педіатрія. Інтернатуру проходила в Клінічній лікарні «Охматдит» за фахом дитяча анестезіологія. В 2005 році отримала другу вищу освіту за фахом «Менеджмент та маркетинг» в Міжнародному інституті менеджменту МІМ – Київ.

Фаховий досвід та професійний зріст в області організації медичної допомоги пацієнтам з інсультом здобула працюючи Керівником Інсультного центру Універсальної клініки» Оберіг» з 2009 року по 2011 рік. Зараз активно займаюсь громадською діяльність, обіймаю посаду Директора ВГО «Українська асоціація боротьби з інсультом» з 2005 року.

Є керівником всеукраїнської просвітньо - профілактичної програми для населення та фахівців «Стоп – інсульт», член Всесвітньої асоціації боротьби з інсультом, редактор спеціалізованого видання для населення «Стоп інсульт».

У вільний від роботи час активно займаюсь спортом, читаю та перекладаю багато спеціальної літератури. Моє життєве кредо «Ті хто читають книги завжди переможуть тих, хто дивиться телевізор», а отже читаю багато як фахової так і художньої літератури.

Питання та відповіді

Статті фахівця

Відгуки про фахівця