В 2003 році закінчила Івано-Франківську Державну Медичну Академію. З 2003 по 2005 рік проходила інтернатуру за спеціальністю «загальна хірургія» на базі Івано-Франківської Центральної міської клінічної лікарні.

З 2005 по 2008 рік працювала на посаді ординатора хірургічного відділення Коростишівської ЦРЛ Житомирської області. З 2008 по 2010 рік навчалася в клінічній ординатурі за спеціальністю «загальна хірургія». Основні бази стажування – КМКЛ № 17, відділення політравми, де здобула безцінний досвід та засвоїла необхідний об'єм хірургічних втручань у пацієнтів з множинними та значними за об'ємом травмами, та КМКЛ №18, Український колопроктологічний центр, звідки розпочала свій шлях в колопроктології.

Після закінчення клінічної ординатури та отримання спеціалізації з колопроктології в 2010 році розпочала роботу у відділенні колопроктології Чернігівської клінічної лікарні на посаді ординатора.

З 2014 по 2017 рік – хірург-проктолог клініки ADONIS. З 2017 по 2019 рік – хірург-проктолог клініки Doctor Sam. З березня 2019 року – хірург-проктолог клініки «Оберіг».

Практичні професійні навички:

  • Амбулаторний прийом пацієнтів хірургічного та проктологічного профілю;
  • Доопераційне та післяопераційне ведення пацієнтів стаціонару хірургічного та проктологічного профілю пацієнтів;
  • Огляд, консультація, інструментальні методи обстеження пацієнтів (аноскопія, ренктороманоскопія);
  • УЗД+3D реконструкція анального каналу;
  • Мініінвазивні методи лікування проктологічних захворювань(блокади, лігування гемороїдальних вузлів, фотокоагуляція гемороїдальних вузлів тощо);
  • Оперативні методи лікування проктологічних захворювань (PPH, THD, гемороїдектомія за Мілліганом-Морганом, висічення тріщини, нориць прямої кишки, оперативні втручання при стриктурах анального каналу, пілонідальних кистах та інші);
  • Діагностика та консервативне лікування специфічних та неспецифічних захворювань кишківника (дивертикулітів, дивертикулярної хвороби, тощо).

Питання та відповіді

Статті фахівця

Відгуки про фахівця

Була на прийомі у проктолога вперше. Сказати що боялася, нічого не сказати. Переживала і було дуже соромно. Але Ольга Петрівна заспокоїла, прибрала всі страхи. Перед тим як щось робити, все говорила (попереджала). Всі маніпуляції були дуже акуратні. Лікар дуже тактовна, спокійна, професійна. Я дуже рада, що потрапила до Ол...

Юлія

Відео з фахівцем