Протягом 30 років працювала завідуючою відділенням неонатології Обласної дитячої клінічної лікарні м. Донецька. До складу відділення входив операційний блок, де проводилися оперативні втручання немовлятам першого півріччя життя, і дванадцять реанімаційних ліжок для надання невідкладної допомоги третього рівня.

Закінчила Донецький державний медичний інститут за спеціальністю лікар-педіатр. Пройшла спеціалізацію з дитячої анестезіології, курси підвищення кваліфікації з дитячої неврології.

Отримала і підтвердила сертифікат для інструкторів з реанімації новонароджених дітей, спільно МОЗ України та американського Альянсу Охорони Здоров'я (1997-2004 рр.)

Вища атестаційна категорія з педіатрії, неонатології, анестезіології.

Брала участь в міжнародних конгресах і конференціях в Москві, Берліні, Гамбурзі, Стамбулі.

Автор книги для мам і лікарів-інтернів "Мій малюк" (2011 р.)

Професія лікаря – це не тільки щоденна, копітка робота; треба сприймати її як покликання – мистецтво зцілення від хвороби.

Життєве кредо: «Відчуй попутний вітер у своєму вітрилі. Рухайся! Якщо немає вітру, берись за весла» (латинська приказка).

Питання та відповіді

Статті фахівця

Відгуки про фахівця

Найкращий педіатр! З самого народження веде нашу дівчинку. Багато уваги. Ніяких зайвих призначень. Ми задоволені. Потрапили за рекомендацією. Тетяна Йосипівна вела діток сестри, які вже дорослі. Раді, що ми в руках справжнього професіонала.

Катерина

Відео з фахівцем