В 1994 році закінчив Тернопільський медичний інститут. Інтернатуру проходив у Львівській міській дитячій лікарні за спеціальністю «Хірургія». В 2000 році пройшов курси спеціалізації по спеціальності «Дитяча урологія» (м. Харків). Закінчив клінічну ординатуру в 2002 році за спеціальністю «Дитяча урологія» в Інституті урології АМН України. Захистив кандидатську дисертацію по темі: «Ендоскопічне лікування міхурово-сечовідного рефлюкса у дітей з нейрогенними дисфункціями сечового міхура» (2006 рік).

На даний момент працюю старшим науковим співробітником відділу дитячої урології ДУ «Інститут урології НАМН України», а також консультую в поліклініці Інституту. Проводжу обстеження і лікування дітей з урологічною патологією на базі Дитячої клінічної лікарні №1 м. Києва. В 2012 році приєднався до лікарської команди Універсальної клініки «Оберіг».

Працюю асистентом кафедри урології НМАПО імені П.Л. Шупика. Викладаю на курсах ПАЦ по спеціальності «Дитяча урологія».

В 2003 році проходив стажування з ендоскопічної урології в м. Москва. В 2005 році закінчив курси з лапароскопічної ендоурології в м. Дніпропетровськ. В 2012 році проходив стажування з лапароскопічної ендоурології в м. Москва. Щорічно беру участь в 5-6 всеукраїнських та міжнародних конференціях. Автор 93 наукових робіт, присвячених проблемам дитячої урології. Консультую і проводжу обстеження дітей з різною урологічною патологією. Основні напрямки хірургічної допомоги:

  • Гідронефроз;
  • Рефлюксуючий та обструктивний мегауретер;
  • Ендоскопічна корекція міхурово-сечовідного рефлюкса;
  • Екстрофія сечового міхура;
  • Камені сечової системи;
  • Гідроцеле;
  • Лапароскопічне лікування варикоцеле;
  • Різні методи лікування крипторхізму (в тому числі лапароскопічне);
  • Фімоз.
В середньому в рік консультую близько 1000 пацієнтів, проводжу близько 300 оперативних втручань.

В дитячій урології потрібно бути не тільки хорошим лікарем за спеціальністю, але й психологом, педагогом, вміти подружитися з маленьким пацієнтом. Допомагаючи дітям, не тільки даєш здоров’я малюкам, але і робиш щасливими їхніх батьків. У вільний від роботи час люблю подорожувати по Україні та Європі.

Питання та відповіді

Статті фахівця

Відгуки про фахівця

Лікар надзвичайний! Після його прийому дитина перестала боятися лікарів. Відразу видно, що вміє спілкуватися з малечею і має до них підхід. Неговіркий, але це і добре, не навантажує мозок зайвою інформацією: все чітко і ясно пояснив. Завжди на зв'язку, дає відповіді на усі запитання. Спокійний і розважливий, що особливо ва...

Наталія

Відео з фахівцем