У 1988 році я закінчила з відзнакою Київський медичний інститут. Клінічну ординатуру проходила на базі Київської академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, за фахом дитяча анестезіологія і реаніматологія (1993-1995рр).

Після закінчення навчання довгий час (протягом 7 років) працювала дитячим анестезіологом-реаніматологом в дитячій клінічній лікарні № 1 та лікарні ОХМАТДИТ. Робота в найбільших дитячих лікарнях столиці дала мені неоціненний досвід ведення хворих у важких, критичних станах. Потім протягом 10 років працювала лікарем дитячої бригади великої приватної клініки м. Києва. Стояла біля витоків створення дитячого стаціонару в цій же клініці, де працювала завідуючою відділенням, протягом ще 5 років. З кінця 2012 року працюю в дружній команді Педіатричної служби клініки «Оберіг».

У роботі віддаю перевагу індивідуальному, вдумливому підходу до лікування кожної дитини, особливу увагу приділяю психологічній підтримці батьків. Відмінною рисою правильно організованого приватного дитячого стаціонару вважаю ефективність і мінімальні терміни лікування.

Вільний від роботи час присвячую родині, читанню книг, кулінарії. Люблю відпочивати на море, в недалекому минулому захоплювалася гірськими лижами.

Котлярова Тамара Михайлівна

Питання та відповіді

Статті фахівця

Відгуки про фахівця

Вітаю! Хочу залишити свій відгук про Тамару Михайлівну. З цим лікарем я познайомилася 13 років тому. Моя донька, тоді їй було 5 років, була досить хворобливою дитиною, і Тамара Михайлівна була довгий час (декілька років) нашим постійним лікарем. Чесно вам скажу – кращого дитячого педіатра не зустрічала (у мене є і молодша ...

Ірина

Відео з фахівцем