Тільки людське життя має значення. Коли опиняєшся між життям і смертю, інші проблеми відходять на другий план. Я досить рано це почав розуміти, ще зі шкільних років мене тягнуло в медицину. Тому для себе твердо і без вагань зрозумів, що хочу займатися саме цим. Чому радіологія? Хочу відповісти улюбленою цитатою Авіценни: «Хвороба лікуванню легше піддається, коли вона точніше розпізнається».

Навчався у Національному медичному університеті ім.О.О. Богомольця на лікувальному факультеті. Після закінчення продовжив навчання на інтернатурі у Національній медичній академії післядипломної освіти ім.П.Л. Шупика на кафедрі Радіології, включаючи клінічну ротацію.

Освітній процес у медицині безперервний і тому дуже складно виділити щось одне. Я відвідую конференції та конгреси за своєю спеціалізацією в Україні та за кордоном, проходжу майстер-класи, онлайн-тренінги та вебінари, слідкую за новими публікаціями та випусками Радіологічних журналів. Однак хочу зауважити, що мені дуже подобається тенденція освітнього процесу поширюватись у простір соціальних мереж, що дозволяє навіть у вільну хвилину вдосконалювати свої знання.

Додаткова освіта

  • Січень 2019-Липень 2019: спеціалізація з рентгенології на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика МОЗ України.
  • 28-30 березня 2018 р.: 6-ий Національний конгрес з міжнародною участю «Радіологія в Україні», м. Київ.
  • 25-26 березня 2019 р.: XIII Школа-семінар «Практичні питання сучасної візуалізації в клініці» (нейрорадіологія, передові технології візуалізації, пухлини, невідкладна радіологія, радіологія голови та шиї) спільний симпозіум АРУ, Американського товариства нейрорадіології, Друзів радіології в Україні, м. Київ.
  • 27-29 березня 2019 р.: 7-й Національний конгрес з міжнародною участю «Радіологія в Україні-2019», м. Київ.
  • 19-20 вересня 2019 р.: Сучасні можливості променевої візуалізації, м. Одеса.
  • 25 жовтня 2019 р.: CHILI Conference on Hybrid Imaging Live, Vienna, Austria.
  • 6 лютого 2020 р.: ABDOMINAL EMERGENCY RADIOLOGY COURSE, online learning.

Досвід роботи

  • Серпень 2017-липень 2019: лікар- рентгенолог діагностичного відділення, КЗ Київська обласна клінічна лікарня.
  • З 2019 р. лікар-рентгенолог діагностичного відділення Універсальної клініки «Оберіг».
Сфера професійних інтересів: нейрорадіологія, онкологія, м’язово-скелетна радіологія.

Є дійсним членом АРУ, ECR, ESOI. Регулярно беру участь у курсах Української школи післядипломної освіти з радіології, науково-практичних конференціях і конгресах, у т. ч. міжнародних.

Вільний час поза лікарнею для мене – це сім'я, друзі, спорт та активний відпочинок.

Питання та відповіді

Статті фахівця

Відгуки про фахівця

Відео з фахівцем