Вищу освіту отримала в Дніпропетровській державній медичній академії. З 2016 року навчаюсь в аспірантурі кафедри з акушерства та гінекології ДДМА з написанням кандидатської роботи.

Працювала в Перинатальному центрі міста Дніпро лікарем акушером-гінекологом пологового залу, продовжую працювати в Перинатальному центрі міста Києва. Вільно володію англійської мовою та маю базовий рівень знань німецької мови.

В сферу моїх професійних інтересів входять оперативна гінекологія з використанням ендоскопічних та малоінвазивних технологій, а також лікування безпліддя, планування та ведення вагітності, сучасні підходи до ведення нормальних пологів.

Моє хобі – це спорт та мандрівки. Люблю спілкуватись з новими, цікавими людьми, відкрита до всього нового. Притримуюсь в житті принципу «неможливе – можливе!».

Питання та відповіді

Статті фахівця

Відгуки про фахівця

Хочу висловити величезну подяку Кукіній Галині Олександрівні. Це не тільки професійний, уважний і талановитий лікар, але і дуже приємний, розташовує до себе людей. Вона знайшла шляхи вирішення моєї проблеми, вдало прооперувала і успішно продовжує моє подальше лікування. Дає чіткі і зрозумілі відповіді на питання, дуже уваж...

Тетяна

Відео з фахівцем