Упс!
Сторінка не підтримує цей браузер. Відкрийте її в сучасному браузері, наприклад Google Chrome, Firefox чи Microsoft Edge.

Відгуки про лікаря Кукіна Галина Олександрівна

Кукіна Галина Олександрівна
Оксана

21 жовтня 2021

Замечательный врач! Тот случай, когда на приёме уходят все тревоги, потому что получаешь чёткие и понятные ответы. Спасибо, Вам, за профессионализм, интерес к своей работе, за внимательность. И отдельное спасибо за такое доброе человеческое отношение!

Замечательный врач! Тот случай, когда на приёме уходят все тревоги, потому что получаешь чёткие и понятные ответы. Спасибо, Вам, за профессионализм, интерес к своей работе, за внимательность. И отдельное спасибо за такое доброе человеческое отношение!

Олена Труш

6 вересня 2021

Хочу подякувати Галині Олександровні за професійність та чуйність. Звернулася на плановий щорічний огляд та залишилася задоволена усім процесом: і ретельним збором анамнезу, і самої процелурою гінекологічного огляду. Безпосердньо на прийомі лікарка зробила УЗД органів малого тазу аби пересвідчитися, що все добре. Я особисто отримала не тільки достовірну інформацію про стан здоров'я, але й масу зад ...

Хочу подякувати Галині Олександровні за професійність та чуйність. Звернулася на плановий щорічний огляд та залишилася задоволена усім процесом: і ретельним збором анамнезу, і самої процелурою гінекологічного огляду. Безпосердньо на прийомі лікарка зробила УЗД органів малого тазу аби пересвідчитися, що все добре. Я особисто отримала не тільки достовірну інформацію про стан здоров'я, але й масу задоволення від спілкування з Галиною Олександрівною. Ду-у-у-же дякую за фаховість та емпатичне ставлення до психологічних потреб. Наче побувала на крутій сесії у психотерапевта - позбулася тривог за здоров'я та впевнилася, що зі мною все гаразд. Це рідкий випадок, коли в клініці не знайшли того, чого нема, та не призначили нічого зайвого :)

Розгорнути
Виктория

22 квітня 2021

С Галиной Александровной знакома с осени 2019, именно с тех пор, как мне диагностировали РМЖ. Так вышло, что тогда она совместно с доктором маммологом-онкологом оперировали меня (каждый по своему профилю, конечно же). И вот с тех пор я окружена ее заботой и вниманием. Кукина Галина Александровна – опытная гинеколог, спокойная и уверенная, а ее постоянная поддержка, - это то, что дает увереннос ...

С Галиной Александровной знакома с осени 2019, именно с тех пор, как мне диагностировали РМЖ. Так вышло, что тогда она совместно с доктором маммологом-онкологом оперировали меня (каждый по своему профилю, конечно же). И вот с тех пор я окружена ее заботой и вниманием. Кукина Галина Александровна – опытная гинеколог, спокойная и уверенная, а ее постоянная поддержка, - это то, что дает уверенности и мне. В общем, она лучшая, амбициозная и интересующаяся! Галина Александровна, искренне благодарна Вам! За последнюю операцию (01.03.2021) отдельное спасибо! – хоть и тяжело мне было морально, но физически все прошло легко, минимум боли и шрамов :)

Розгорнути
Тетяна

10 грудня 2019

Хочу висловити величезну подяку Кукіній Галині Олександрівні. Це не тільки професійний, уважний і талановитий лікар, але і дуже приємний, розташовує до себе людей. Вона знайшла шляхи вирішення моєї проблеми, вдало прооперувала і успішно продовжує моє подальше лікування. Дає чіткі і зрозумілі відповіді на питання, дуже уважна до всіх деталей. Галина Олександрівна вміє підтримати, вселити впевненіст ...

Хочу висловити величезну подяку Кукіній Галині Олександрівні. Це не тільки професійний, уважний і талановитий лікар, але і дуже приємний, розташовує до себе людей. Вона знайшла шляхи вирішення моєї проблеми, вдало прооперувала і успішно продовжує моє подальше лікування. Дає чіткі і зрозумілі відповіді на питання, дуже уважна до всіх деталей. Галина Олександрівна вміє підтримати, вселити впевненість в успіху і розвіяти всі страхи і побоювання, яких у мене на момент першої зустрічі з цим чудовим лікарем було дуже багато. Величезне Вам спасибі, Галино Олександрівно! З повагою і вдячністю, Тетяна. 06.11.2019 р.

Розгорнути
Залишити відгук
Це поле обов'язкове
Це поле обов'язкове
Введіть правильно номер
Це поле обов'язкове
Це поле обов'язкове