Я закінчила Український Національний медичний університет ім О.О. Богомольця в 1993 г. за спеціальністю лікувальна справа. Пройшла дворічну інтернатуру з неврології в Кримському медичному інституті в 1997 році та спеціалізацію в КМАПО ім. Шупика з функціональної діагностики (нейрофізіологія, в т.ч. електроенцефалографія), працювала в Херсонському клініко-консультативному діагностичному центрі та ТМО Харьківського району м. Києва по 2003 рік. В 2006 році закінчила інтернатуру з нейрохірургії в КМАПО ім. Шупика. З 2003 по 2007 рік працювала в Науково-практичному центрі ендоваскулярної нейрорентгенхірургії АМН України на посаді лікаря-невролога та лікаря-нейрохірурга. Отримала спеціалізацію з ангіографії та рентгенендоваскулярної хірургії в 2005 р. в КМАПО ім. Шупика на базі Інституту хірургії та трансплантології ім. Шалімова АМН України. З 2007 по 2012 рік працювала в Київській обласній клінічній лікарні №1 лікарем неврологом у відділенні судинних захворювань центральної нервової системи. В 2008 р. пройшла спеціалізацію з рентгенологіі в КМАПО ім. Шупика, стажування з рентгенендоваскулярної хірургії в Інституті хірургії та трансплантології ім. Шалімова АМН України. Отримала вищу категорію лікаря-невролога в 2010 році, другу категорію лікаря-нейрохірурга в 2011 році.

Моя основна спеціалізація: судинна патологія центральної нервової системи, вертебрологія, епілептологія, запальні захворювання нервової системи.

В листопаді 2010 року закінчила передатестаційний цикл з неврології та нейрохірургії на кафедрі неврології та рефлексотерапії НМАПО ім. П. Л. Шупика.

Є членом Всеукраїнської громадської організації “Українська асоціація ендоваскулярної нейрорентгенхірургії”

Питання та відповіді

Статті фахівця

Відгуки про фахівця

Дуже задоволений та хочу висловити щиру подяку чудовому лікарю Кушнеренко Олесі Леонідівні за високий професіоналізм, чуйність, якість та аргументованість наданих мені рекомендацій. Був на прийомі 13 грудня 2019 року.

Володимир

Відео з фахівцем