Вищу освіту я отримав у Військово-медичної академії ім. С. М. Кірова (Росія, м. Санкт-Петербург), яку закінчив в 1982 році. Ще в студентські роки зацікавився професією акушера-гінеколога, брав участь в роботі наукового гуртка при кафедрі акушерства і гінекології Академії. Свою першу науково-практичну роботу я присвятив вивченню ендометріозу. Була відпрацьована модель екстрагенітального ендометріозу на лабораторних мишах, за що я отримав 1-у премію серед студентських науково-практичних робіт.

З 1982 по 1985 рік проходив військову службу на посаді начальника медичної служби військової частини Далекосхідного військового округу. З 1985 по 1987 рік проходив військову службу на посаді начальника медичного відділення Військового санаторію того ж округу.

З 1987 по 1989 рік навчався в клінічній ординатурі за спеціальністю "Акушерство і гінекологія". Після цього викладав на кафедрі акушерства та гінекології своєї alma mater – Військово-медичної академії, а також продовжив науково-практичну роботу з проблем ендометріозу. У 1993 році захистив кандидатську дисертацію "Клініко-морфологічні особливості ендометріозу яєчників у прогностичному аспекті".

У 1993 році для подальшого проходження військової служби переведений в Військові сили України. З 1993 по 2009 рік був Головним гінекологом Міністерства оборони України. Під моїм керівництвом була створена клініка гінекології Головного військового клінічного госпіталю МО України і система акушерсько-гінекологічної служби в Військових силах України. Но сьогоднішній день мої учні успішно керують клініками гінекології у Військових госпіталях Києва, Одеси, Львова.

З 2009 року працюю керівником Центру здоров'я жінки Універсальної клініки «Оберіг». Беру активну участь в організації та проведенні щорічної науково-практичної конференції «Нове обличчя гінекологічної хірургії».

У сфері мого професійного інтересу як і раніше залишається проблема ендометріозу з урахуванням постійного удосконалення діагностики і лікування цього захворювання. Маю чималий досвід лікування міоми матки, опущення і випадіння статевих органів, стресового нетримання сечі. У своїй практичній роботі використовую як традиційні, так і сучасні (лапароскопічні, гістероскопічні) методи хірургічного лікування гінекологічних захворювань.

Моїми вчителями та наставниками були відомі вчені акушери-гінекологи: Ю.В. Цвельов, В.П. Баскаков, А.В. Гур'єв, В.Г. Скворцов. Вони виховали в мені чуйне, уважне ставлення до пацієнток, індивідуальний підхід до обстеження та лікування гінекологічних захворювань. Основний принцип роботи лікаря-гінеколога, на мій погляд, це збереження і відновлення репродуктивної функції жінки при плануванні лікування гінекологічних захворювань.

Статті фахівця

Відгуки про фахівця

Володимир Данилович прекрасний уважний лікар! Він робив мені операцію в січні 2012 року. Все пройшло добре. Спасибі йому величезне! На другий день після операції мене виписали додому. Операцію було проведено лапароскопічним методом. Дай Бог йому здоров'я і сил на багато років Рекомендую цього лікаря! З повагою, Людмила.

Людмила