Закінчив в 1991 році лікувальний факультет Київського медичного інституту ім. О.О. Богомольця, не припиняв знаходити джерела додаткової освіти та підвищення кваліфікації. Завжди слідкую за тим, щоб мої знання та вміння «йшли в ногу» з часом та сучасною хірургією.

В 1998 році захистив кандидатську дисертацію на тему: «Лікування перитоніту з використанням комбінованої лазерної терапії». З 1997 року працював асистентом кафедри хірургії та опікової хвороби Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика. З 2009 року і до сьогодні я є доцентом кафедри загальної та невідкладної хірургії. З 1999 року протягом 7 років працював в Київській міській клінічній лікарні №8 у відділенні хірургії.

В 2000 році пройшов курси підвищення кваліфікації на тему «Лапароскопічна хірургія», в 2003 році опанував курс «Основи сучасної колопроктології». В 2008 році отримав спеціалізацію з ультразвукової діагностики. В 2009 році пройшов Інтенсивний курс із загальної лапароскопічної хірургії в Європейському інституті телехірургії (Страсбург, Франція). В 2010 році стажувався в Москві, Вюрцбурзі, Женеві, де опановував методики хірургії єдиного лапароскопічного доступу, спеціалізацію з онкохірургії. В 2011 році брав участь у 19 з’їзді Європейської асоціації ендоскопічної хірургії (Турін, Італія). 2012 рік також був насичений науковими подіями: взяв участь у XV з'їзді ендохірургів в Росії (Москва), трохи пізніше відвідав 6-у Російську школу колоректальної хірургії. А також пройшов сертифікаційний курс IFSO з хірургічного лікування ожиріння та метаболічних порушень.

У 2014 році брав участь в 31-му міжнародному тренінгу з шлунково-кишкової хірургії (Давос, Швейцарія) і в 5 практичному курсі Європейського венозного форуму (European Venous Forum Hands On Workshop) (Лімассол, Кіпр).

Окрім того я написав більш 200 наукових робіт, в тому числі маю 12 патентів, 9 монографій та учбових посібників.

В своїй роботі завжди намагаюся знайти оптимальний спосіб діагностики та лікування хворого. Володію, як лапароскопічними, так і відкритими («традиційними») методами оперативних втручань, тому не обмежуюсь єдиним методом, а обираю найбільш підходящий, залежно від стану хворого. Люблю, коли результат моєї роботи виглядає естетично та приділяю цьому немало уваги. В роботі використовую тільки ті методи, які доведені міжнародними стандартами та протоколами!

Найбільше моє досягнення поза роботою – моя донька! Пропагандую та дотримуюсь здорового способу життя, займаюся практиками здоров’я та духовного розвитку.

Мендель Микола Андрійович
Мендель Микола Андрійович

Відгуки про фахівця

Лікар Мендель М.А. у жовтні 2019 року зробив мені баріатричну (з метою схуднення) операцію на шлунку. Перш за все вдячна лікарю за те, що підтримав мій намір змінити свій фізичний стан, а відповідно і стиль життя. День операції + дві доби в стаціонарі = за рік мінус 44 кг, нові можливості і відчуття. Безмежна вдячність Ми...

Світлана