Закінчив в 1991 році лікувальний факультет Київського медичного інституту ім. О.О. Богомольця, не припиняв знаходити джерела додаткової освіти та підвищення кваліфікації. Завжди слідкую за тим, щоб мої знання та вміння «йшли в ногу» з часом та сучасною хірургією.

В 1998 році захистив кандидатську дисертацію на тему: «Лікування перитоніту з використанням комбінованої лазерної терапії». З 1997 року працював асистентом кафедри хірургії та опікової хвороби Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика. З 2009 року і до сьогодні я є доцентом кафедри загальної та невідкладної хірургії. З 1999 року протягом 7 років працював в Київській міській клінічній лікарні №8 у відділенні хірургії.

В 2000 році пройшов курси підвищення кваліфікації на тему «Лапароскопічна хірургія», в 2003 році опанував курс «Основи сучасної колопроктології». В 2008 році отримав спеціалізацію з ультразвукової діагностики. В 2009 році пройшов Інтенсивний курс із загальної лапароскопічної хірургії в Європейському інституті телехірургії (Страсбург, Франція). В 2010 році стажувався в Москві, Вюрцбурзі, Женеві, де опановував методики хірургії єдиного лапароскопічного доступу, спеціалізацію з онкохірургії. В 2011 році брав участь у 19 з’їзді Європейської асоціації ендоскопічної хірургії (Турін, Італія). 2012 рік також був насичений науковими подіями: взяв участь у XV з'їзді ендохірургів в Росії (Москва), трохи пізніше відвідав 6-у Російську школу колоректальної хірургії. А також пройшов сертифікаційний курс IFSO з хірургічного лікування ожиріння та метаболічних порушень.

У 2014 році брав участь в 31-му міжнародному тренінгу з шлунково-кишкової хірургії (Давос, Швейцарія) і в 5 практичному курсі Європейського венозного форуму (European Venous Forum Hands On Workshop) (Лімассол, Кіпр).

Окрім того я написав більш 200 наукових робіт, в тому числі маю 12 патентів, 9 монографій та учбових посібників.

В своїй роботі завжди намагаюся знайти оптимальний спосіб діагностики та лікування хворого. Володію, як лапароскопічними, так і відкритими («традиційними») методами оперативних втручань, тому не обмежуюсь єдиним методом, а обираю найбільш підходящий, залежно від стану хворого. Люблю, коли результат моєї роботи виглядає естетично та приділяю цьому немало уваги. В роботі використовую тільки ті методи, які доведені міжнародними стандартами та протоколами!

Найбільше моє досягнення поза роботою – моя донька! Пропагандую та дотримуюсь здорового способу життя, займаюся практиками здоров’я та духовного розвитку.

Мендель Микола Андрійович
Мендель Микола Андрійович

Відгуки про фахівця

привіт друзі

це дійсно лікар від Бога

обіймаю вас Микола Андрійович

Михайло