Любов до медицини була привита мені з молоком матері, адже я виросла у сім’ї практикуючих лікарів акушерів-гінекологів.

У 2004 році я з відзнакою закінчила Буковинську державну медичну академію. Саме під час навчання на базі кафедри акушерства та гінекології почалось моє становлення, як лікаря акушера-гінеколога. У студентські роки я була активним учасником наукового життя академії (зокрема на базі роботи наукового гуртка з патологічної анатомії результатом моїх досягнень була постійна участь у конкурсах молодих вчених та грамоти І-ІІ ступенів за наукову роботу). Паралельно із науковим розвитком, я була активним учасником танцювальної групи «Народного ансамблю пісні і танцю «Трембіта».

З 2004 по 2006 рік, навчаючись у інтернатурі НМАПО імені П.Л. Шупика, працювала у Київському обласному центрі охорони здоров'я матері і дитини, гінекологічному відділенні Київського міського онкологічного центру, а також у відділенні репродуктивного здоров'я поліклініки №2 Шевченківського району м. Києва, де і пропрацювала 8 років, набуваючи все більшого досвіду у галузі малоінвазивних ендоскопічних технологій у гінекології, лікуванні безпліддя та веденні вагітних, а також як лікар ультразвукової діагностики з акушерства та гінекології. З 2006 року беру активну участь у проведенні курсів по лапаро- та гістероскопії в гінекології як на базі кафедри акушерства, гінекології та перинатології НМАПО імені П.Л. Шупика, так і з 2013 року у навчальному тренінг-центрі «Ендофорс».

Беру активну участь у конгресах, з’їздах, конференціях, симпозіумах та семінарах з новітніх технологій діагностики та лікування у акушерстві та гінекології, як в Україні, Росії, так і в Європі. Постійно вдосконалююсь та розвиваюсь на різних тематичних курсах, зокрема з таких тематик: ендоскопія в гінекології, ультразвукова діагностика в акушерстві та гінекології, кольпоскопія, діагностика та лікування захворювань шийки матки, ендокринологія в гінекології, онкогінекологія та ін.

У 2011 році захистила кандидатську дисертацію на тему «Диференційований підхід до профілактики незапланованої вагітності у жінок з рубцем на матці». Постійно розвиваюсь та вдосконалююсь – у 2011 році отримала спеціалізацію з ультразвукової діагностики. В 2012 році пройшла стажування з ендоскопічної хірургії в гінекології в університетській клініці CICE (Клермон-Ферран, Франція).

З 2006 року є членом російської асоціації гінекологів-ендоскопістів, Европейського товариства з контрацепції.

З 2014 року є членом Європейського товариства гінекологів-ендоскопістів (ESGE).

З 2016 року є членом Європейського товариства естетичної гінекології (ESAG).

У 2017 році пройшла навчання з Естетичної гінекології на базі Академії естетичної гінекології у м. Варшава (Польща).

З 2017 року є членом Європейського товариства онкологічної гінекології (ESGO).

Є автором близько 15 наукових робіт як у вітчизняній, так і зарубіжній літературі. З 2012 року веду викладацьку діяльність і з 2016 року є співробітником Інституту післядипломної освіти Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

З 2013 року проводжу заняття для студентів та лікарів з новітніх ендоскопічних технологій на базі Тренінгового центру «Ендофорс». Сферою моїх професійних інтересів є оперативна гінекологія з використанням малоінвазивних технологій, діагностика та лікування безпліддя, планування та ведення вагітності, діагностика та лікування патології шийки матки, ультразвукова діагностика в акушерстві та гінекології, а також онкологічна та ендокринна гінекологія.

Вважаю, що головним у досягненні будь якої мети є постійне вдосконалення і розвиток. Цікавлюсь музикою, театром, займаюсь великим тенісом та люблю подорожувати. Моє життєве кредо: Щоб бути щасливим, необхідно постійно прагнути до цього щастя, і розуміти, що воно залежить не від обставин, а від тебе (Л.М. Толстой).

Новосад Анна Вікторівна

Відгуки про фахівця

Прекрасна, уважна людина і фахівець. Нічого зайвого не нав'язує. Мені сподобалося.

Наталія