Закінчила НМУ імені О.О. Богомольця, м. Київ в 2012 р. З 2012 по 2015 р. проходила інтернатуру на базі Новогород-Сіверської ЦРЛ, Чернігівська область, Чернігівської обласної лікарні (відділення загальної хірургії) та Київської міської клінічної лікарні (1-ше та 2-ге хірургічні відділення).

Далі вирішила підвищувати свою кваліфікацію та пройшла Клінічну ординатуру з 2015 по 2017 р. на кафедрі загальної та невідкладної хірургії в НМАПО імені П.Л. Шупика на базі КМКЛ №6.

З 2017 р. і по теперішній час – аспірант зі спеціальності «загальна хірургія» в НМАПО імені П.Л.Шупика. Займаюсь науковою діяльністю – працюю над написанням кандидатської дисертації, тема якої пов’язана з безпечною технікою виконання лапароскопічного видалення жовчного міхура. Це для мене найкраще навчання – проводити науковий пошук та втілювати свій хист до літературної діяльності.

Пройшла тематичне навчання в фаховій школі «Інтервенційний ультразвук в хірургії» та тематичне удосконалення на курсах з лапароскопічної хірургії (в м. Києві).

Регулярно беру участь в вітчизняних та міжнародних конференціях.

Є співавтором 3 патентів України на корисну модель в хірургії, автором та співавтором більше десятка статей.

Професійні інтереси

  • амбулаторна хірургія: консервативне та хірургічне лікування захворювань м’яких тканин (ліпоми, атероми, фіброми, папіломатозні утворення, врослий ніготь), хірургічне лікування гнійних захворювань м’яких тканин), виконую ексцизійну біопсію, аутодермопластику, хірургічну корекцію післяопераційних рубців;
  • хірургічне лікування апендициту, кишкової непрохідності;
  • хірургічне лікування жовчнокам’яної хвороби (гострі та хронічні холецистити) та її ускладнень;
  • хірургічне лікування гриж живота;
  • застосування малоінвазивних методів діагностики та лікування в абдомінальній хірургії (пункція, дренування);
  • володію УЗ-діагностикою захворювань органів черевної порожнини та завжди виконую FASTпротокол при невідкладних станах;
  • володію УЗ-діагностикою утворень м’яких тканин.

Завжди бачила себе тільки лікарем, лікарем, який допомагає та завжди самовдосконалюється навчаючись. Головною мотивацією для мене є одужання пацієнта.

Моє кредо – жодне бажання не дається людині окремо від сили, що дозволяє його здійснити (Річард Бах).

Питання та відповіді

Статті фахівця

Відгуки про фахівця

Відео з фахівцем