В 2012 р. закінчила НМУ імені О.О.Богомольця, м.Київ. Брала участь в науковій діяльності з хірургії, відвідувала наукові гуртки. Пройшла інтернатуру (2012-2015 рр.) та клінічну ординатуру (2015-2017 рр.) в НМАПО імені П.Л.Шупика. З 2017 р. – аспірант кафедри загальної та невідкладної хірургії НМАПО імені П.Л.Шупика.

Завжди професійно самовдосконалююсь, постійно беру участь в науково-практичних конференціях як в Україні, так і міжнародного рівня. Автор та співавтор статей (10) з хірургії та співавтор одного патенту України. Член асоціації хірургів України.

Працювала лікарем-хірургом в Чернігівській обласній лікарні та в Новгород-Сіверській районній лікарні.

Цікавлять хірургічне лікування жовчнокам’яної хвороби та її ускладнень; герніологія – хірургічне лікування гриж; застосування малоінвазивних методів діагностики та лікування в абдомінальній хірургії. Моя тема дисертаційної роботи пов’язана з безпечною технікою лапароскопічної холецистектомії.

Володію УЗ-діагностикою захворювань органів черевної порожнини та заочеревинного простору, а також утворень м’яких тканин.

Різностороння особистість. Вважаю, що інтелігентна і самодостатня людина повинна розвиватись у багатьох напрямках і бути готовою підтримати розмову в будь-якій ситуації.

Люблю читати, ще з дитинства. Закінчила музичну школу, тому захоплююсь класичними музичними творами, балетом і оперою. Цікавлюсь і вивчаю творчість художників та скульпторів XVIII-XIX ст. Маю хобі – професійна астрологія, астропсихологія.

Мрію подорожувати, знайомитись з культурами народів світу. Вважаю, що це змінює людей, дарує натхнення і стимул для майбутніх досягнень як в професійній сфері, так і для особистісного саморозвитку.

Моє кредо – жодне бажання не дається людині окремо від сили, що дозволяє його здійснити (Річард Бах).

Питання та відповіді

Статті фахівця

Відгуки про фахівця

Відео з фахівцем