Я з відзнакою закінчив Інститут корекційної педагогіки ти психології (Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова). Там захистив магістерську роботу на тему Подолання затинання. Пізніше стажувався в Інституті геронтології, різних спеціалізованих навчальних закладах, Психолого-медико-педагогічній консультації.

Окрім основної освіти за своє професійне життя пройшов значну кількість цікавих курсів з різних тематик, зокрема з психоконсультування, логопедичного масажу. Працював лікарем-логопедом в Інституті геронтології та вчителем-логопедом на логопедичному пункті. Особливо цікавлюсь психолінгвістикою та нейролінгвістикою. Досліджую закордонні методики діагностики та відновлення мовленнєвої функції, комп’ютерно-програмні засоби логопедичної реабілітації, а також проблему порушення ковтання після інсульту.

Окрім логопедії цікавлюсь різними видами спорту. Читаю книжки з філософії, психології. Я переконаний, що я сам створюю власне життя і завжди переконую в цьому своїх пацієнтів.

Питання та відповіді

Статті фахівця

Відгуки про фахівця

Відео з фахівцем