У 1989 році закінчила з відзнакою Київський медичний інститут ім. А.А. Богомольця за спеціальністю «педіатрія», інтернатуру і ординатуру - по спеціальності «дитяча хірургія» на профільній кафедрі Київського медичного інституту. Була активним учасником студентських наукових конференцій. Пройшла стажування на кафедрі дитячої хірургії II Московського медичного інституту ім. Н.І. Пирогова.

За період навчання в ординатурі освоїла ендоскопічні та ультразвукові методи діагностики. Володію методиками ультразвукових досліджень органів черевної порожнини і заочеревинного простору, органів малого тазу, щитовидної і молочних залоз, скелетно-м'язової системи, центральної і периферичної нервової систем, різних видів судинних досліджень (доплерографія). Маю успішний досвід роботи в малоінвазивних методах лікування під УЗ-контролем (співавтор патенту на винахід «Спосіб лікування глибоко розташованих ехінококових кіст печінки» 2011 р.), пункційної біопсії щитовидної, молочних залоз, лімфовузлів. Активний учасник національних і міжнародних науково-практичних конференцій за фахом, в т.ч. як доповідач. Постійний член Українського допплерівського Клубу. Пройшла теоретичний курс і практичну підготовку на школах - семінарах з допплерографії, педіатрії, гінекології, онкомаммологіі, ортопедії і травматології, в т.ч. в рамках освітньої програми Міжнародного Товариства скелета (2012 р.), ендоскопії в онкології.

Є прихильником ідеї доклінічної діагностики, патогенетичного підходу в трактуванні результатів УЗД, комплексної радіологічної оцінки захворювань, стандартизації досліджень. Пріоритетними напрямками практичної діяльності є інноваційні технології в ультразвуковій діагностиці - еластографія поверхнево розташованих органів (молочних і слинних залоз, лімфовузлів, м'яких тканин), а також неінвазивна оцінка фіброзу печінки, УЗ-моніторинг ефективності поліхіміотерапії у онкологічних хворих, динамічне спостереження пацієнтів, що перенесли комбіноване лікування .

Є співзасновником і активним учасником Міжнародного благодійного фонду «Педіатри проти раку», так як основним своїм призначенням вважаю професійну допомогу людям, зокрема дітям.

Рєпіна Наталія Володимирівна
Рєпіна Наталія Володимирівна

Відгуки про фахівця

Чудовий лікар! Була у неї на обстеженні декілька разів і завжди мала лише позитивні враження. Приємна у спілкуванні, дуже уважна, спокійна. На планові УЗД намагаюся потрапити лише до неї.

Олена