Вищу медичну освіту я здобула в Тернопільській Державній медичній академії, яку закінчила з відзнакою за спеціальністю лікувальна справа. Інтернатуру я закінчила за спеціальністю хірургія (спеціалізація онкохірургія) в Київській медичній академії післядипломної освіти. Пройшла клінічну ординатуру по онкології. Наукову роботу написала на базі Інституту онкології на тему: «Саркоми молочної залози: прогностичні та предиктивні фактори».

Маю великий досвід роботи переважно у приватних клініках за принципом мультидисциплінарного індивідуалізованого європейського підходу. Працюю за європейськими стандартами та рекомендаціями National Comprehensive Cancer Network (NCCN). Є діючим член ESMO (Europien Society of Medical Oncology).

В своїй щоденній роботі керуюся важливим для мене правилом: «Дуже важливо, щоб твоя діяльність приносила благо світові, оточуючим людям (могутній той, хто служить) в зворотному випадку ти відчуєш безцільність життя. Адже в житті є 2 важливих дні – коли ти народився, і коли зрозумів для чого народився». (Рами Блект)

В житті поза роботою я - щаслива дружина та любляча мама. Своїм хоббі вважаю Східну психологію та медицину, астрологію.

Питання та відповіді

Статті фахівця

Відгуки про фахівця

Оксана Василівна - лікар від Бога!!! Чуйна, красива, лагідна жінка. Я як мама доньки, яку вона прооперувала, хочу побажати їй міцного здоров'я, жіночого щастя, довгих літ життя. Хай вам добро, яке ви робите для людей, вернется сторицею. Скоро рік після операції, здоров'я доньки задовільне. Мама Маргарити.

Людмила

Відео з фахівцем