Вищу медичну освіту я здобула в Тернопільській Державній медичній академії, яку закінчила з відзнакою за спеціальністю лікувальна справа. Інтернатуру я закінчила за спеціальністю хірургія (спеціалізація онкохірургія) в Київській медичній академії післядипломної освіти. Пройшла клінічну ординатуру по онкології. Наукову роботу написала на базі Інституту онкології на тему: «Саркоми молочної залози: прогностичні та предиктивні фактори».

Маю великий досвід роботи переважно у приватних клініках за принципом мультидисциплінарного індивідуалізованого європейського підходу. Працюю за європейськими стандартами та рекомендаціями National Comprehensive Cancer Network (NCCN). Є діючим член ESMO (Europien Society of Medical Oncology).

В своїй щоденній роботі керуюся важливим для мене правилом: «Дуже важливо, щоб твоя діяльність приносила благо світові, оточуючим людям (могутній той, хто служить) в зворотному випадку ти відчуєш безцільність життя. Адже в житті є 2 важливих дні – коли ти народився, і коли зрозумів для чого народився». (Рами Блект)

В житті поза роботою я - щаслива дружина та любляча мама.

Питання та відповіді

Статті фахівця

Відгуки про фахівця

Професіонал вищого рівня, та сама людина, яка потрібна, якщо у вас виникли найсерйозніші проблеми зі здоров'ям. Доктор, в чиїх руках ви можете бути абсолютно спокійні - все, що можна і потрібно зробити для вирішення ваших проблем і порятунку вашого життя буде зроблено вчасно і на найвищому рівні. Величезна подяка за лікува...

Тетяна

Відео з фахівцем