В 2012 році вступила до Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця, який закінчила з відзнакою. В 2018-2020 роках продовжила медичну освіту в НМАПО ім. П.Л. Шупика на кафедрі терапії і геріатрії, здобула звання лікаря-спеціаліста. З 2019 року є координатором декількох клінічних досліджень в сфері гастроентерології. З 2020 р. в процесі отримання спеціалізації з ревматології.

Учасник багатьох конференцій в рамках спеціальності «Внутрішні хвороби». В 2015 році виступала з доповіддю на науковій конференції з фармакології. Брала участь у розробці локальних протоколів надання медичної допомоги, активно займаюся науковою роботою.

Вважаю, що саме терапевт має забезпечувати комплексний та водночас індивідуалізований підхід у вирішенні проблем зі здоров’ям. В рамках спеціальностей терапевтичного профілю найбільше цікавлюся такими галузями як ревматологія та гастроентерологія.

Найкращим навчанням вважаю інтернатуру на базі медичного центру «Універсальна клініка «Оберіг», в яку потрапила по результатам конкурсного відбору. Тут мене навчили доказовості у виборі тактики лікування, а також роботі за європейськими стандартами.

Чому медицина? Медицина — це саме та галузь, яка поєднує роботу з людьми та рішення інколи складних та нестандартних завдань. На мою думку, головними якостями, якими має володіти кожен лікар є відмінна компетенція у своїй спеціальності, а також чуйність у спілкуванні з пацієнтом.

Улюблена цитата: «Можливості не приходять самі — ви створюєте їх!».

Питання та відповіді

Статті фахівця

Відгуки про фахівця

Хочу подякувати Сидорову Ангеліну Олегівну за сумлінне і дуже відповідальне ставлення до пацієнта і керівництво клініки за підбір такого тямущого лікаря! Дуже відповідальне ставлення до пацієнта, дівчина дуже грамотна в своїй справі і послідовна. Ставилася до проблеми як до своєї. Тепер детальніше. У мами було ускладнення ...

Віктор

Відео з фахівцем