У 1975 році я закінчила з відзнакою Київський медичний інститут. Клінічну ординатуру пройшла за спеціальністю «Внутрішні хвороби» на кафедрі госпітальної терапії № 2 Київського медичного інституту.

Одразу після закінчення інституту почала працювати за фахом лікарем стаціонарного терапевтичного відділення клінічної лікарні № 25 м. Києва. Після закінчення ординатури працювала в стаціонарному відділенні клінічної лікарні № 7 м. Києва. З 1991 по 2008 рік була завідуючою гастроентерологічним відділенням клінічної басейнової лікарні МОЗ України. У своїй повсякденній практиці я дотримуюсь принципів постійного професійного розвитку, маю сертифікати Української та Російської асоціацій гастроентерологів, гепатологів. Кожні 5 років проходжу передатестаційні курси в Медичній Академії післядипломної освіти, щорічно відвідую осінні та весняні сесії Національної школи гастроентерологів, гепатологів в Україні та Росії, гастроентерологічні тижні, гепатологічні конференції. В 2010 і 2011 роках здобула сертифікати за участь в Об’єднаному Європейському гастроентерологічному тижні в Барселоні і Стокгольмі.

Працюю з функціональними захворюваннями шлунково-кишкового тракту, лікую гастрити з метою попередження виразкової хвороби і онкопатології шлунка, займаюся діагностикою і лікуванням жирової хвороби печінки, хронічних вірусних гепатитів.

У вільний від роботи час люблю читати художню літературу, відвідувати театр. Залюбки проводжу час з онуками.

Моє життєве кредо можна сформувати одним реченням: «Внутрішня чистота – зовнішня сила».

Соболевська Наталія Володимирівна

Статті фахівця

Відгуки про фахівця

Спасибі за професіоналізм! Був на прийомі після декількох лікарів, вона швидко зробила висновок на основі аналізів. Чітко і по темі.

Олег

Відео з фахівцем