Основну освіту я отримав в Донецькому державному медичному інституті (педіатричний факультет, спеціальність «Педіатрія»). Далі почав свою професійну діяльність як дитячий лікар-психіатр.

Працював Керівником Центру корекції розладів аутистичного спектра в Дитячій спеціалізованій консультативній поліклініці з денним стаціонаром на базі Обласної психіатричної клінічної лікарні; завідувачем дитячим психіатричним відділенням в Обласній психіатричній клінічній лікарні (м. Донецьк). Паралельно поєднував роботу з посадою головного дитячого психіатра Донецької області (1999-2014 рр.).

Постійно підвищував кваліфікацію, в тому числі за кордоном:

2002 – стажування «Робота з людьми з обмеженими можливостями» / США / штат Массачусетс

2003 – стажування «Робота з важкими дітьми» / США / штат Пенсільванія

2009 – учасник Конгресу Європейського товариства дитячих і підліткових психіатрів / Угорщина / Будапешт

1992-2014 – регулярна участь в конференціях, семінарах, робочих групах по різноманітним тематикам дитячої психіатрії / Україна /

Один з перших в Україні організував і створив Дитячий центр для корекції розладів аутистичного спектру. Займаю посаду віце-президента Всеукраїнської асоціації дитячих психіатрів, а також перебуваю в Українській протиепілептичній лізі.

Маю підтверджений успішний професійний досвід лікування / корекції за наступними напрямками:

  • розлади аутистичного спектра;
  • депресивні, тривожні і поведінкові розлади у дітей та підлітків;
  • розлади харчової поведінки, в тому числі нервова анорексія і булімія;
  • психози у дітей;
  • епілепсія.

Навчаю фахівців (дитячі психологи, вчителі, педіатри) і батьків сучасним методикам поведінкового менеджменту дітей і підлітків. Проводжу тренінги, презентації, доповіді, семінари. Маю друковані наукові роботи, неодноразово брав участь у циклах телепередач, присвячених тематиці дитячого аутизму, гіперкінетичних, афективних, поведінкових розладів у дітей.

Сфера моїх професійних інтересів – вивчення розладів розвитку, емоційні та поведінкові порушення у дітей, розвиток емоційного інтелекту у дітей, поведінковий менеджмент батьків.

Професійне кредо: Допомогти батькам виховати дітей гармонійними і щасливими.

Мої захоплення – це спорт (плавання, настільний теніс), йога, здоровий спосіб життя і позитивне мислення, театри, класична музика, подорожі.

Життєве кредо: Не бійся змін, інакше мрії так і залишаться мріями!

Питання та відповіді

Відгуки про фахівця

Доктор з великим досвідом. Уважний, позитивний, дуже відкритий. Юрій Олександрович в кожному реченні вже несе цінну інформацію для батьківських вух. Слухайте уважно. Запитуйте. Доктор позитивно і терпляче пояснює і направляє. Свої питання краще підготувати заздалегідь. Раджу, як фахівця високого класу з любов'ю до людей і ...

Світлана

Відео з фахівцем