Закінчила лікувальний факультет Львівського державного медичного університету у 1997 році, спеціальність – терапія. У 1999 році отримала спеціалізацію по пульмонології.

У 2006 році захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю пульмонологія в Інституті фтизіатрії і пульмонології ім. Ф.Г. Яновського АМН України на тему: «Ефективність застосування фенспіриду в комплексному лікуванні хворих із хронічним легеневим серцем».

Член Європейської академії алергології і клінічної імунології (EAACI).

Автор більш як 30-ти друкованих робіт у фахових виданнях. Співавтор двох навчальних посібників для студентів ВМНЗ, інтернів та лікарів по пульмонології і фтизіатрії.

Маю досвід співпраці зі ЗМІ (автор статей, респондент, виступи на телебаченні). Лектор проекту «Школа доказової медицини ШДМ», Україна.

Учасник багатьох міжнародних та національних конгресів та конференцій.

Із 1999 року протягом 20 років працювала лікарем-пульмонологом консультативного відділення Львівського обласного клінічного діагностичного центру. З 2008 року – спочатку асистент, а з 2018 року – доцент кафедри фтизіатрії і пульмонології Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького.

У сферу моїх професійних інтересів входять такі патології: хронічні обструктивні захворювання легенів, бронхіальна астма, пневмонія, гострий та хронічний бронхіт, гострі інфекційні захворювання верхніх дихальних шляхів (риносинусит, фарингіт, ларингіт), алергічний риніт, інтерстиціальні захворювання легенів та ін.

Займаюся проблемою хронічного кашлю у «Клініці кашлю» а саме, проводжу весь необхідний діагностичний пошук для встановлення істинного захворювання, що призвело до виникнення даного симптому.

Моє професійне кредо – «Віддай людині крихітку себе. За це душа наповнюється світлом». Люблю життя у всіх його барвах… Моє життєве кредо – «Я цього хочу. Значить, це буде!»

Питання та відповіді

Статті фахівця

Відгуки про фахівця