У 1998 р. закінчила «Київський медичний інститут Української асоціації народної медицини» за спеціальністю «Лікувальна справа» з відзнакою. В 2009 р. отримала спеціалізацію з пульмонології в КМАПО ім. Шупика. З 2014 р. маю вищу кваліфікаційну категорію з пульмонології, стаж лікаря-пульмонолога складає 8 років.

У червні 2017 р. захистила кандидатську дисертацію по темі: «Ефективність комбінації індуктора інтерферону в поєднанні з полівалентним піобактеріофагом у комплексному лікуванні хворих на персистуючу бронхіальну астму середнього ступеня тяжкості».

Беру участь в клініко-патологоанатомічних конференціях. Постійно працюю над підвищенням свого професійного рівня:

  • Квітень 2017 р. – VІ Міжнародний медичний конгрес «Впровадження сучасних досягнень медичної науки у практику охорони здоров’я України»,
  • Вересень 2013–2017 рр. – Національний Астма Конгрес (проблеми лікування бронхіальної астми),
  • 2014–2017 рр. – Конференція «Актуальні проблеми лікування хворих на хронічне обструктивне захворювання легень»,
  • 2014 р. – ПАЦ з пульмонології на базі КМАПО ім. Шупика,
  • 2013 р. – Національний з’їзд фтизіатрів та пульмонологів України.

З 2001 р. працюю науковим співробітником відділення пульмонології ДУ «Національний інститут фтизіатрії і пульмонології ім. Ф.Г. Яновського Національної академії медичних наук України». З 2015 р. також виконую обов’язки зав. відділенням бронхообструктивних захворювань легень (де лікуються хворі на хронічний бронхіт, бронхіальну астму, хронічне обструктивне захворювання легень, бронхоектатичну хворобу, негоспітальні пневмонії, саркоїдоз, інтерстиціальні пневмонії та інші.

Сфера моїх професійних інтересів – це сучасні методи дослідження та лікування в пульмонології, бронхіальна астма, хронічне обструктивне захворювання легень, бронхоектатична хвороба.

Вільний час присвячую своїй сім’ї, спілкуванню з друзями. Взимку разом з родиною катаємося на гірських лижах, влітку також любимо відпочивати в Карпатах. Моє життєве кредо: «Усе, що відбувається, на краще!»

Питання та відповіді

Статті фахівця

Відгуки про фахівця

Був на прийомі в клініці Оберіг минулого тижня. Дуже давно турбує сухий кашель, скільки препаратів перепробували, навіть дуже дорогих - не допомагало. Затяжний такий, аж завивав ночами. Потрапили до хорошого лікаря Інни Петрівни Турчині, яка уважно послухала, не перебивала і виписала правильне лікування. Що найцікавіше вже...

Антон Лисенко

Відео з фахівцем