Закінчив Куйбишевський медичний інститут (Росія). Тема кандидатської дисертації: «Реконструктивна хірургія раку легені». Тема докторської дисертації: «Лікування рубцевого стенозу стравоходу». Проходив стажування в Массачусетському госпіталі (Бостон, США, 2015 р.), в клініці торакальної хірургії (Краків, Польща, 2016р.).

Автор понад 110 друкованих праць, 10 патентів. Регулярно беру участь у конференціях з торакальної хірургії та онкології. Є членом Європейського товариства торакальних хірургів. Маю вищу категорію з торакальної хірургії та онкохірургії.

З 1985 по 1990 р. працював хірургом Стародубської Центральної районної лікарні Брянської області. У 1991-1992 рр. пройшов навчання в клінічній ординатурі з торакальної хірургії та пульмонології в Київському ІУЛ (Інститут удосконалення лікарів). У 1992-2014 рр. працював торакальним хірургом Київської клінічної лікарні №17. З 2014 р. займаю посаду завідувача кафедрою онкології НМУ ім. О.О. Богомольця.

Сфера моїх професійних інтересів – це реконструктивна хірургія стравоходу, трахеї, бронхів, а також хірургія легенів, середостіння, діафрагми, щитоподібної залози.

У вільний час захоплююся спортом, подорожами, читанням. Займаюся в аероклубі (самостійно літаю на планерах і спортивних літаках).

Питання та відповіді

Статті фахівця

Відгуки про фахівця

У січні 2016 р. у мого тата, Подкоритова В.Є. 1940 р.н., була виявлена ​​злоякісна пухлина, яка поширювалася на ліву легеню і легеневу артерію. З огляду на розташування пухлини, перенесений інфаркт, вік, лікарі відмовилися проводити хіміотерапевтичне лікування, променеву терапію, операцію. Батька просто відправили вмирати!...

Шаблінська Іна

Відео з фахівцем