Вищу медичну освіту я здобула в Українському державному медичному університеті ім. О. О. Богомольця. Додатково на базі інституту онкології АМН України пройшла курси «Кольпоскопічна діагностика патології шийки матки». У 2004 році отримала спеціалізацію онкогінекологія.

Цього ж року пройшла технічне удосконалення «Кольпоскопія та УЗ-скопія в акушерстві та гінекології». З 2008 року почала працювати над темою своєї дисертаційної роботи «Оцінка стану сексуального здоров’я жінок в системі планування сім’ї», яку я захистила 2011 року. В 2012 році пройшла технічне удосконалення на тему: «Основні аспекти допоміжних репродуктивних технологій».

Протягом 2003-2004 року я працювала лікарем онкогінекологом жіночої консультації поліклініки №3 Оболонського району. З 2004 року почала працювати лікарем акушер – гінекологом жіночої консультації Центральної районної поліклініки Подільського району.

Сфера моїх професійних інтересів – це лікування безпліддя, патологій шийки матки, ендокринна гінекологія. З особливим задоволенням займаюся веденням вагітності.

Статті фахівця

Відгуки про фахівця

Хочу подякувати доктору Ященко Людмилі Борисівні за чуйне серце, бажання розібратися в проблемі і допомогти пацієнтові. Справжній професіонал: дуже чуйний, грамотний, завжди підтримає, її поради і рекомендації сучасні, нічого зайвого. Завжди націлена на результат, а треба сказати, що пацієнт я непростий. З Людмилою Борисів...

Оксана

Відео з фахівцем