В 1993 році я закінчила Чернівецький державний медичний інститут. Первинну спеціалізацію з педіатрії проходила на базі Чернівецької обласної дитячої клінічної лікарні. Після закінчення інтернатури працювала асистентом кафедри госпітальної педіатрії та дитячих інфекційних хвороб Буковинської державної медичної академії.

В 2001 році захистила кандидатську дисертацію. Оскільки мене завжди цікавила тема лікування дитячих інфекцій, то за рік я пройшла спеціалізацію з дитячих інфекційних хвороб у Львівському державному медичному університеті ім. Д. Галицького.

В 2011 році пройшла тренінг на тему: «Актуальні питання щодо безпеки та ефективності імунізації» (від UNICEF).

Маю багаторічний досвід спостереження дітей від народження, проведення профілактичних щеплень. Сферою моїх професійних інтересів умовно можна назвати діагностику та лікування дітей з різними соматичними та інфекційними захворюваннями.

Моя професійна позиція збігається з життєвою: я завжди керуюся принципами поваги, командної роботи, ефективності, як в роботі, так і в житті.

Ященко Людмила Василівна
Ященко Людмила Василівна
Ященко Людмила Василівна
Ященко Людмила Василівна

Статті фахівця

Відгуки про фахівця

Людмила Василівна - це дійсно справжній професіонал. Все чітко і по суті. Також хочу зазначити, що де б ми не були, кращого педіатра у Києві не знаходили!!! Завжди повертаємося у Оберіг!

Вікторія

Відео з фахівцем