В 1993 році я закінчила Чернівецький державний медичний інститут. Первинну спеціалізацію з педіатрії проходила на базі Чернівецької обласної дитячої клінічної лікарні. Після закінчення інтернатури працювала асистентом кафедри госпітальної педіатрії та дитячих інфекційних хвороб Буковинської державної медичної академії.

В 2001 році захистила кандидатську дисертацію. Оскільки мене завжди цікавила тема лікування дитячих інфекцій, то за рік я пройшла спеціалізацію з дитячих інфекційних хвороб у Львівському державному медичному університеті ім. Д. Галицького.

В 2011 році пройшла тренінг на тему: «Актуальні питання щодо безпеки та ефективності імунізації» (від UNICEF).

Маю багаторічний досвід спостереження дітей від народження, проведення профілактичних щеплень. Сферою моїх професійних інтересів умовно можна назвати діагностику та лікування дітей з різними соматичними та інфекційними захворюваннями.

Моя професійна позиція збігається з життєвою: я завжди керуюся принципами поваги, командної роботи, ефективності, як в роботі, так і в житті.

Ященко Людмила Василівна
Ященко Людмила Василівна
Ященко Людмила Василівна
Ященко Людмила Василівна

Статті фахівця

Відгуки про фахівця

Найкращий доктор на світі!!!! Ми обожнюємо всією сім'єю. Уважна, акуратна, добра, відкрита, турботлива. Все по справі, ніяких зайвих призначень. Діти слухають рекомендації доктора безапеляційно. Спасибі велике, що ви є і за вашу турботу!

Анна

Відео з фахівцем