У 2006 році я закінчив Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця педіатричний факультет. Після закінчення медичного університету був зарахований у відділення ургентної хірургії лікарні "ОХМАТДИТ" лікарем-ординатором.

У 2010 році проходив стажування з торакоскопічної і лапароскопічної хірургії дитячого віку в Чехії (Прага). У 2012 році відвідав США, де так само пройшов стажування з лапароскопічної і торакоскопічної хірургії дитячого віку (м. Сан-Дієго).

Пріоритетним у моїй практиці є лапароскопічна і торакоскопічна хірургія. Також я активно займаюся проблемою портальної гіпертензії дитячого віку і в даний момент працюю над кандидатською дисертацією на тему "Сплено-ренальне шунтування в лікуванні допечінкової форми портальної гіпертензії у дітей".

Крім роботи люблю активний відпочинок. Активно захоплююся бігом, плаванням, боксом.

Статті фахівця

Відгуки про фахівця

Чудовий доктор. Раджу. Уважний, все призначено чітко і ясно, ми три роки боролися з кишковими проблемами і, випадково потрапивши до Романа Володимировича, ми позбулися дуже швидко від всього, що переросло в хронічне. Більш того, дав добрі поради, які не стосуються його спеціалізації. Дуже вдячні.

Тетяна

Відео з фахівцем