• Home
  • Doctors
  • Бачинська Інна Валеріївна

Ще з дитинства я знала, що буду лікарем, адже виросла в родині лікарів - акушера-гінеколога та хірурга.

У 1991 році я закінчила Харківський медичний університет, отримавши диплом з відзнакою. Захистила кандидатську дисертацію «Особливості перебігу пубертатного періоду у дівчат, хворих на аутоімунний тиреоїдит».

Маю першу кваліфікаційну категорію з дитячої та підліткової гінекології та вищу кваліфікаційну категорію з акушерства та гінекології.
У 2015 році отримала додаткову спеціалізацію з онкогінекології.

Беру активну участь у конгресах, з'їздах, конференціях, які відбуваються як в Україні, так і за кордоном.

Постійно підвищую свій професійний рівень, беручи участь у різноманітних тематичних курсах. Зокрема, ендоскопія в гінекології, кольпоскопія та запальні процеси в гінекології, патологія шийки матки, ендокринна гінекологія, дитяча гінекологія та інші.

Після закінчення університету, навчалась в клінічній ординатурі на кафедрі акушерства та гінекології Харківського медичного університету. Довгий час працювала лікарем акушером-гінекологом у пологовому будинку №5 міста Харкова. Під час роботи в пологовому будинку набула клінічного досвіду та вдосконалила свої вміння, як хірург.

З 2007 року працюю лікарем відділення дитячої та підліткової гінекології Національної лікарні «ОХМАТДИТ».

З 2013 року працюю дитячим лікарем-гінекологом у клініці «Оберіг».

Вважаю, що головне в роботі з дівчатами, як малими, так і підліткового віку, а також з молодими жінками - знайти спільну мову, зрозуміти та почути пацієнтку.

Тоді взаємне спілкування та лікування будуть приносити не тільки користь, але й позитивний результат.

Мої професійні інтереси полягають у сфері питань здоров’я дівчат від перших місяців життя. А саме: лікування запальних захворювань статевих органів, лікування порушень менструального циклу, консервативне та хірургічне лікування кіст та кістом яєчника дівчат різних вікових груп, діагностика та лікування аномалій розвитку статевих органів, діагностика, лікування та подальший супровід дітей з порушенням статевої диференціації, ендокринна гінекологія, діагностика та лікування патології шийки матки.

Вільний час намагаюсь проводити з родиною. Ми дуже любимо подорожувати разом!

Також захоплююсь гірськолижним спортом та тенісом.

Життєвим кредо вважаю слова Річарда Баха: «Мета життя — пошук досконалості, а завдання кожного з нас — максимально наблизити її прояв у самому собі».

Q&A

References

Video