Я закінчила Київський медичний інститут у 1992 році, проте на цьому моє навчання тільки розпочалося і продовжується до нині. Я пройшла ряд стажувань за фахом у Болгарії та Австрії. Зараз працюю над кандидатською дисертацією на тему: оптимізація анестезіологічного забезпечення при ендоскопічних операціях в урології.

Протягом 18 років працювала лікарем-анестезіологом у Київській Обласній лікарні. З 2007 року працювала в «Центрі малоінвазивної хірургії» Державного управління справами Президента України на посаді завідуючої анестезіологічною групою.

Крім практичної діяльності брала участь у роботі багатьох Національних конгресів анестезіологів України, 1-го Україно-британського симпозіуму анестезіологів, а також була учасником численних закордонних конгресів.

Окрім медичної справи захоплююсь спортом: маю спортивний розряд з дайвінгу та баскетболу. Володію англійською, німецькою та французькою мовами. Моє життєве кредо – допомагати людям та любити життя.

Bruhtii Olena
Bruhtii Olena

Q&A

Publications

References

Елена Валерьевна - высококлассный специалист! Ее профессионализм выше всяких похвал. Моя мама непростой пациент (возраст, несколько операций на сердце, системное заболевание). Доктор подобрала анестезию, слова поддержки, и результат превзошел наши ожидания. Благодарим за отличное самочувствие!

Наталия

Video